Jaký dárek pro manželku k výročí svatby?

Blíží se výročí Vaší svatby a rád byste tentokrát pro Vaši manželku připravil nečekané překvapení? Muž jen skutečnost, že jste tentokrát na Vaše výročí nezapomněl, bude pro Vaši partnerku příjemným překvapením. Pozvat ji můžete na dobrou večeři do oblíbené restaurace nebo jí k této příležitosti darovat hezký šperk. Zcela neočekávaným dárkem pro ni se může stát některý z nabízených voucherů na wellness zážitky.

Překvapení v podobě luxusní noc v Žižkovské věži

S výběrem originálního dárku pro Vaši drahou polovičku Vám velmi ráda pomůže Firma na zážitky. Pořádnou dávkou romantiky se pro vás oba stane luxusní noc v Žižkovské věži. Unikátní zážitek z přespání v této dominantní pražské stavbě podtrhuje již samotný výhled z výšky šedesáti šesti metrů na celou Prahu. Právě tento pohled Vám bude nabídnut z pokoje, v němž budete ubytovaní. Komfortní služby doplňuje digitální audio-vizuální výbava s luxusním mini barem. Romantickou noc v Žižkovské věži může doplnit odpolední procházka po nejznámějších pamětihodnostech hlavního města České republiky. V sekci dárky jen pro ženy můžete vybrat další milé překvapení v podobě aroma masáže.

Tip redakce:  Co je to deprese a jaké jsou příznaky

Pozvěte Vaši partnerku na luxusní indickou večeři

Další možností je již zmíněné pozvání na večeři. Nemusí přitom jít pouze o restauraci, kam rádi čas od času zajdete. Nevšední zážitky si můžete oba dva odnést z indické degustace v Zátiší. Voucher na tento gastronomický zážitek můžete již dnes koupit zde www.firmanazazitky.cz/zabava-v-praze/. Tato restaurace se umístila jako jediná patnáctkrát v Maurerově výběru TOP deseti restaurací. Šéf kuchař Mahavir Kanswal pro Vás připraví vybrané indické delikatesy ve speciální peci tandoor. Postupně ochutnáte tradiční indická jídla připravená z jehněčího, kuřecího nebo rybího masa. Na talíři samozřejmě nebude chybět ani různě upravená zelenina

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz