Jaké strojírenské veletrhy jsou nejoblíbenější ve světě?

Strojírenství je obor či odvětví neustále se rozvíjející. Každý lídr velké strojírenské společnosti by se měl ve svém odvětví zlepšovat a zdokonalovat se, měl by do firmy přinášet nové nápady a technologie, s nimiž se seznámí na veletrzích. Je důležité, aby do firmy byly přinášeny nové technologie, právě ty můžou podle odborníků dostat české strojírenství zpátky mezi světovou špičku, jako tomu bylo před nějakou dobou. Třeba firma MSC MetPro, a. s. nezahálí a nové technologie přináší, materiál se pak může hravě a přesně pálit nebo ohraňovat

Samozřejmě na veletrzích se nesetkáte jenom s technologiemi a novými inovacemi, které mohou pomoct firmě k lepším zítřkům. Veletrhy mohou lídrům firem přinést nové myšlenky a nápady, které jim doposud někde dřímaly v hlavě. 

Tip redakce:  Jak napsat PR článek - Tiskovou zprávu – PR poradna

V České republice se každým rokem koná celá řada skvělých strojírenských veletrhů, jeden je lepší než druhý. Podívejme se však na světové měřítko, prozraďme si, jaké veletrhy jsou nejoblíbenější ve světě. 

Hannover Messe

Během dubna se koná v Německu velice oblíbený strojírenský veletrh nazvaný Hannover Messe. Jedná se o jeden z vůbec největších a také nejvyhlášenějších světových strojírenských veletrhů, které se pravidelně setkáte s průmyslovými novinkami, také s novými energetickými technologiemi. 

Mezinárodný strojársky veltrh

O měsíc později se koná na Slovensku Mezinárodný strojársky veltrh, který je výstavou svařování a svařovací techniky. Každý rok se zde návštěvníci seznámí s trendy nejen ve svařování, ale také s aktuálními trendy technologiemi a nástroji. 

Tip redakce:  Založení vlastní kryptoměny

Metalloobrabotka

V Rusku se koná každým rokem během května veletrh Metalloobrabotka, což je velmi zajímavý veletrh, který patří k nejvyhlášenějším strojírenským akcím na světě. Dokonce i Česká republika měla v uplynulých ročnících na veletrhu své zástupce.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz