Jaké půjčky volit, když je týden do výplaty příliš dlouhý?

Ať už lidé vydělávají, kolik chtějí, každému člověku se může stát nemilá věc, a sice může být týden do výplaty příliš dlouhý. K tomu může dojít z mnoha důvodů. Lidé si třeba dopřejí více, než kolik si opravdu mohou dopřát, nebo se během měsíce vyskytnou mimořádné výdaje, které zkrátka je třeba uhradit. V případě, že patříte k lidem, kteří znají, jak těžké je přežít poslední týden do výplaty, kdy máte v peněžence jen pár stovek korun, máme pro vás tipy v podobě půjček, jež je možné využít, když je týden do výplaty opravdu delší než obvykle.

Půjčky dnes nejsou žádné tabu a mohou být v mnoha případech opravdovou spásou. Mnozí lidé se jich stále bojí, ale opravdu se toho nemusíte bát – v tomto případě se přece jen bude jednat o krátkodobý závazek, který splatíte s další příchozí výplatou. Navíc nikde se nepíše, že si musíte půjčit statisíce, postačí jen několik tisíc korun, díky nimž poslední týden před výplatou přežijete.

Tip redakce:  Najít pořádnou práci bez životopisu? To půjde jen těžko

Abyste nemuseli pátrat na trhu mezi půjčkami, přinášíme vám seznam těch půjček, které je možné využít v případě, že bude daleko těžší přežít poslední týden do výplaty.

SMS půjčky

Jednou možností jsou takzvané SMS půjčky, které jsou velice oblíbené. Požádáte o ně totiž prostřednictvím jedné odeslané SMS zprávy. Sice si nemůžete půjčit miliony, ale i pár tisíc korun vás spasí, když je týden do výplaty opravdu dlouhý.

Rychlé půjčky online

Nebankovních půjček je opravdu mnoho, existují také rychlé půjčky online (takovou půjčkou je třeba půjčka Rerum), o které je možné požádat z pohodlí domova, kromě toho jsou velmi rychle schváleny a peníze jsou velmi rychle připsány na bankovní konto. Budete je tedy mít ve chvíli, kdy je skutečně potřebujete.

Tip redakce:  Půjčky o víkendu: jak fungují a podle čeho vybírat

Půjčky bez registru

Oblíbené jsou také půjčky bez registru. Poskytovatelé těchto půjček do registru nenahlíží, ovšem jelikož je to pro ně jakýsi risk, počítejte s vyšším úrokem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz