Jaké mají klienti zkušenosti s firmou Extéria s.r.o.?

Podnikáte? A máte vůbec ponětí o vaší bezpečnosti práce a o požární ochraně? V současné době se dochází na to, že mnozí podnikatelé nemají ani ponětí o bezpečnosti práce a o požární ochraně. Existuje hned několik milion firem nebo drobných živnostníků, kteří nemají ani zdání o tom, co je to požární ochrana nebo bezpečnost práce. Když by k takovým podnikatelům přišla kontrola ze státního odborného dozoru, následovala by tučná pokuta, která mnohdy firmu dokáže i zruinovat. Čím dál více lidí si tuto skutečnost uvědomuje, proto raději investují několik tisíc ročně do firmy Extéria, s. r. o., která jim s bezpečností práce a s požární ochranou pomůže.

Jelikož se podobně zaměřených firem nachází na trhu mnoho, hlavní otázkou je, proč se svěřit do rukou právě firmě Extéria, jaké jsou zkušenosti klientů.

Jaké jsou zkušenosti klientů?

Nejdříve se podívejme na zkušenosti klientů firmy. Právě recenze a reference jsou to, podle čeho se mnozí podnikatelé rozhodují, než se dají do spolupráce s firmou. To hlavní, co si klienti pochvalují, je cena služeb. V porovnání s konkurencí se totiž jedná o nejvýhodnější cenu na trhu. To však nemá ani zdaleka dopad na kvalitu služeb. Služby jsou kvalitní a profesionální, i když se cena může zdát na první pohled velice nízká.

Kromě profesionality, nízké ceny a kvality služeb je kladně hodnocena i ochota a také rychlost, s jakou Extéria pracuje.

Jaká je nabídka služeb?

Až se rozhodnete s firmou spolupracovat, jistě vás bude zajímat, jaká je nabídka služeb. Kromě vypracování dokumentace BOZP a PO se firma postará také o profesionální zaškolení, jež je zaměřeno také na bezpečnost práce a požární ochranu. Dále se také postará o revizi přístrojů a spotřebičů či posoudí požární nebezpečí v podniku.

Tip redakce:  I daně mohou donutit podnikatele si půjčit

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz