Jaké má spací vestavba přednosti?

Zanedlouho přijde léto, respektive období, kdy budeme chtít vyrážet na výlety. Zatímco někteří cestují nejraději na jednodenní výlety, jiní jsou zastánci toho názoru, že cestovat by se mělo alespoň na pár dní. Jenže několikadenní cestování s sebou nese otázku – kde budeme spát? Nemusíte samozřejmě utrácet za drahý hotel, stejně tak nemusíte spát pod širým nebem, když teploty v noci nejsou ještě úplně nejvyšší. Raději investujte do vestavby do aut, díky které budete moct přespat ve vašem osobním automobilu. 

Takzvané road trip jsou v poslední době velice oblíbené. Lidé během jednoho týdne uvidí celou řadu krásných míst, nemusí se ohlížet na jízdní řády, nemusí ani přemýšlet, kde přespí, pokud mají ve svém vozidle vestavbu do auta na spaní. 

I když jsou přednosti spací vestavby poněkud zjevné, přesto si je pojďme shrnout. 

Nemusíte hledat hotel

Pokud se rozhodnete investovat do vestavby do auta, rázem vám odpadne starost a zbytečné náklady s hledáním ubytování. Nebudete muset hledat žádné hotely nebo hostely, kde přespíte, nemusíte zajíždět do měst, která jste ani nechtěli navštívit, ale zkrátka jinde neměli adekvátní ubytování. To je přední výhoda spacích vestaveb. V době řádění koronaviru ve světě je ideální řešení cestování s vlastním autem, kde je provedena přestavba.

Levnější než hotely

Jak jsme zmínili, pokud budete mít vestavbu ve svém automobilu nebo dodávce, odpadnou vám náklady spojené s ubytováním v hotelu. A z dlouhodobého hlediska jsou spací vestavby daleko levnější alternativou než právě spaní v hotelech, které si mnohdy dávají pořádnou přirážku, pokud využijete jejich ubytování během svátků, hlavní sezony nebo během víkendu. 

Nízká hmotnost

Pokud byste si mysleli, že s instalací vestavby do auta rázem přibyde auto na hmotnosti, není tomu tak. Vestavby jsou dnes opravdu velice lehké, a to i tehdy, kdy se instalují rovnou s matrací. Většinou se hmotnost spací konstrukce vejde do čtyřiceti kilogramů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz