Jaké džíny se nyní nosí?

Móda s sebou během posledních pár měsíců přinesla skutečně skvělé kousky, u kterých se zastavila každá žena. Kdybychom nyní měli zmínit nějaké skvělé kousky ze zimní sezony, určitě bychom se zastavili u geniálních svetrů s rolákem, které nás během tohoto chladného počasí dokonale zahřejí. Kromě toho nyní můžeme zakoupit krásné čepičky s bambulkami nebo krásné kabáty rovného střihu. Jenže nebýt džínů, tak bychom i se třemi svetry a čtyřmi kabáty umrzli. Proto si pojďme zmínit, jaké džíny se nyní vyplatí mít v šatníku.

• lacláče

Aktuálním hitem jsou lacláče. Jsou skutečně vkusné a nejlíp vypadají s obyčejným jednobarevným tričkem – na délce rukávů nezáleží. Během zimy se nebojme přes sebe přehodit košili, pončo nebo kardigan délkově až ke kolenům.

Když už jsme však u těch lacláčů, jen tak pro zajímavost – nenajdete je dneska jenom v klasické dlouhé podobě, ale taky najdete takové šortky nebo šaty.

• květinové džíny

Pokud sledujete současnou módu, tak jste jistě zaregistrovali i to, že dneska frčí kytičky. Vzor kytiček je dneska tak populární, že se vyskytuje snad na každém kousku oblečení. Najdeme ho na kabelkách, na kabátech, ale taky na tričkách, mikinách a samozřejmě i na džínách. Džíny s kytičkami tedy taky nesmíte ve svém šatníku postrádat.

• boyfriend/girlfriend džíny

Hitem jsou taky takvzvané boyfriend/girlfriend džíny, které mají nízké pudlo. Vypadá to, že jsou nám velké, ale není to tak – je to čistě jejich záměr, tak to skutečně má vypadat. Tyto džíny jsou nejhezčí hlavně s teniskami značky Converse.

• úzké džíny

Džíny, které je třeba mít v šatníku, ať se děje, co se děje, jsou ty úzké. Ty se hodí ke všemu a je to základ každého šatníku – jak toho dámského, tak toho pánského.

• zvonové džíny

Tento hit se nám vrátil zhruba z devadesátých let. Sice nesklidil mnoho úspěchů, ale je to možná proto, že se „zvonáče“ bojíme nosit. Nebojme se, ukažme všem, že se umíme oblékat stylově!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Bydlení

Aktuality z domova partner webu Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz