Jaké džíny se nyní nosí?

Móda s sebou během posledních pár měsíců přinesla skutečně skvělé kousky, u kterých se zastavila každá žena. Kdybychom nyní měli zmínit nějaké skvělé kousky ze zimní sezony, určitě bychom se zastavili u geniálních svetrů s rolákem, které nás během tohoto chladného počasí dokonale zahřejí. Kromě toho nyní můžeme zakoupit krásné čepičky s bambulkami nebo krásné kabáty rovného střihu. Jenže nebýt džínů, tak bychom i se třemi svetry a čtyřmi kabáty umrzli. Proto si pojďme zmínit, jaké džíny se nyní vyplatí mít v šatníku.

• lacláče

Aktuálním hitem jsou lacláče. Jsou skutečně vkusné a nejlíp vypadají s obyčejným jednobarevným tričkem – na délce rukávů nezáleží. Během zimy se nebojme přes sebe přehodit košili, pončo nebo kardigan délkově až ke kolenům.

Když už jsme však u těch lacláčů, jen tak pro zajímavost – nenajdete je dneska jenom v klasické dlouhé podobě, ale taky najdete takové šortky nebo šaty.

• květinové džíny

Pokud sledujete současnou módu, tak jste jistě zaregistrovali i to, že dneska frčí kytičky. Vzor kytiček je dneska tak populární, že se vyskytuje snad na každém kousku oblečení. Najdeme ho na kabelkách, na kabátech, ale taky na tričkách, mikinách a samozřejmě i na džínách. Džíny s kytičkami tedy taky nesmíte ve svém šatníku postrádat.

• boyfriend/girlfriend džíny

Hitem jsou taky takvzvané boyfriend/girlfriend džíny, které mají nízké pudlo. Vypadá to, že jsou nám velké, ale není to tak – je to čistě jejich záměr, tak to skutečně má vypadat. Tyto džíny jsou nejhezčí hlavně s teniskami značky Converse.

• úzké džíny

Džíny, které je třeba mít v šatníku, ať se děje, co se děje, jsou ty úzké. Ty se hodí ke všemu a je to základ každého šatníku – jak toho dámského, tak toho pánského.

• zvonové džíny

Tento hit se nám vrátil zhruba z devadesátých let. Sice nesklidil mnoho úspěchů, ale je to možná proto, že se „zvonáče“ bojíme nosit. Nebojme se, ukažme všem, že se umíme oblékat stylově!

  • 8
  •  
  •  
  •  
    8
    Shares

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finlist

Finanční zpravodajství. Business News.

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz