Jaké doplňky zvolit k outfitu?

Chcete něčím oživit svůj outfit, ale nevíte čím? Ideálním řešením je zakomponování módních doplňků. Každá žena ví, že bez doplňků není outfit dokonalý. I z toho důvodu mají ženy plné šperkovnice různých typů náušnic, náramků z minerálů či hodinek a řetízků. V případě, že vyráží do společnosti, tak rázem mají, z čeho vybírat. 

Jak již bylo zmíněno, módní doplňky jsou něco nestárnoucího a nepostradatelného. Kdykoli, kdy se vám zdá outfit nedokonalý a obyčejný, stačí sáhnout po náramcích z minerálních kamenů nebo po vhodných náušnicích a z outfitu je rázem něco zcela jiného. Pokud vám kombinování s módními doplňky dělá stále ještě problém, přinášíme tipy na doplňky, které se hodí prakticky ke všemu v jakékoli situaci. 

Náramky z minerálů jsou hitem posledních měsíců

Jestliže se alespoň trochu orientujete ve světě módy, víte, že se do světa módních doplňků před několika měsíci zamířily náramky z minerálů. Z tohoto doplňku se stal doslova hit – dokonce si ho zamilovali i pánové, kteří se alespoň náramkem mohou sladit se svou drahou polovičkou. 

Právě náramky vyráběné z polodrahokamů či minerálních kamenů patří k doplňkům, jež lze kombinovat jak s ležérními džíny a obyčejným tričkem, tak se sakem a vypasovanou sukní. 

Kruhové náušnice jsou zpátky

Dalším takovým nestárnoucím a vždycky se hodícím hitem ve světě módních doplňků jsou kruhové náušnice. Možná si na ně pamatujete z dob, kdy se venku nosily zvonové kalhoty, batikovaná trička a halenky s mnoha volány. Této době se říkalo devadesátá léta, odkud se i dnešní móda inspirovala. Kruhové náušnice se podobně jako halenky s volány či zvonové kalhoty dostaly na pulty obchodů a po letech se opět těší velkému úspěchu. I v tomto případě platí, že lze zmiňované kruhové náušnice nosit jak k úzkým šatům se špagetovými ramínky, tak k šortkám s vysokým pasem a tričku s potiskem. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz