Jak zařídit, aby akce klapla na 100 %?

Plánujete nějaký večírek, oslavu nebo promo akci? A potřebujete, aby vám někdo pomohl s koordinací? Aby někdo směroval klienty na správná místa, aby někdo podával welcome drink? Eventmodels nabízí služby hostesek podle vašich potřeb a přání.

Zajištěné všechny akce na jedničku

Hostesky jsou vyškolené na všechny možné akce, které potřebujete zajistit – konference, kongresy, firemní akce, firemní večírky, koncerty a team buildingy. Tyto akce mají svého koordinátora, kterým je team leader nebo event manager. Team leadrem se stane nejzkušenější hosteska. Zajišťuje komunikaci mezi klienty a týmem. Účastní se všech akcí. Event manager je na takových akcích v případě počtu více než pěti pracovníků.

Tip redakce:  Loterie - pochlubit se výhrou nebo zůstat v anonymitě?

Co všechno je v nabídce?

Potřebujete-li mít stejný outfit pro hostesky v Praze, pak lze zajistit vypůjčení kostýmů. Sladit lze vše i barevně, případně s logem, které je zapotřebí. Naše hostesky jsou stylové a moderní.

Hostesky umí anglicky a rusky, takže není problém ani účastnit se zahraničních akcí. Lze se však i domluvit francouzsky, německy nebo španělsky. Nebojte se zeptat!

Kde působí?

Eventmodels nabízí hostesky po celé České republice a na Slovensku, a to ve všech krajích již od roku 2013. Není problémem najít lokální hostesku v místě, kde se akce koná. Jinak disponují centrálním týmem, který je k dispozici s dopravou i ubytováním.

Hostesky Praha jsou nápomocny po celé Praze. Pomůžou s doprovodem klientů, s tlumočením, s koordinací celé akce nebo s obsluhou. Hostesky Brno by neměly na žádné akci v Brně chybět. Služby, které nabízí, obohatí celý večer. Přívětivé slovo a příjemná nálada je zásadou hostesek Ostrava. Jak vidíte, hostesky jsou k dispozici po celé republice a pomůžou se vším od A až do Z.

Tip redakce:  4 rady, jak se při splácení půjčky vyhnout nepříjemnostem

Příjemný vzhled, sympatie a profesionální vystupování zajistí eventmodels.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz