Jak vypadat stále mladě?

Přibývající roky jsou zejména pro ženy něco, co nemají zrovna v lásce a čemu by se nejraději vyvarovaly. Každým rokem s oslavujícími se narozeninami zjišťují, že mají na čele více vrásek kvůli každodenním starostem, že se jim na hlavě objevuje stále větší množství šedivých vlasů. Mnohé ženy se tak dotazují svých kosmetických poradkyň na to, jak předcházet stárnutí, jak i po letech vypadat stále mladě? Sice nelze zastavit čas, ale stárnutí díky několika tipům nemusí být tak viditelné. 

Mnozí stylisté a vizážisté řeknou, že krása přichází zevnitř každé ženy. Jenže paradoxně ženám dodává největší sebevědomí jejich vzhled. A tak si pojďme představit několik tipů na to, jak vypadat stále mladě a jak tím pádem trochu zastavit stárnutí, které se nás drží za patami. 

Začněte se lépe oblékat

Podle stylistů hraje hlavní roli to, co si oblékáte. Proto byste měli vyměnit svůj šatník, pokud toužíte po neustále hezkém, mladém vzhledu. Ideální bude, když vsadíte na vzory, protože vzory jsou hravé a dodávají vzhledu pohyb a rozvernost. Kromě vzorů vsaďte také na zářivější barvy, jelikož tmavé barvy dělají z ženy zbytečně smutnou osobu, která vypadá spíše utrápeně než mladě. 

Co by ženy měly vyřadit ze svého šatníku, tak je černá barva, i když je to tolik oblíbená barva. I když má údajně zeštíhlovat, zároveň černá přidává roky, je to takzvaně tvrdá barva, kterou raději nahraďte trochu měkčími odstíny. 

Tip redakce:  Na co máte nárok při preventivní prohlídce u zubaře?

Zařaďte do svého života kolagen

Nejedna kosmetička vám potvrdí to, že za stárnutím stojí úbytek kolagenu v našem těle. Pokud tedy chcete působit mladě a svěže, musíte kolagen do svého těla opět dostat. Kolagen je na klouby, také na podporu růstu vlasů, dokonce pomáhá i na kruhy pod očima. Je to elixír mládí, za který bude ráda každá žena. 

Kolagen je známý tím, že tvoří až třicet procent všech bílkovin v našem těle. Je základem pojivých tkání, ale jak již bylo zmíněno, s přibývajícím věkem z těla mizí, je proto třeba ho doplňovat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz