Jak vybrat nejlepší autopůjčovny v Praze

V hlavním městě působí celá řada autopůjčoven. Některé mají ale nefér podmínky pro klienty. Podle jakých kritérií vybírat skutečně profesionální službu?

Pozor na počet kilometrů, rent car Prague

Dávejte si pozor na autopůjčovny, které se sice tváří velmi levně, nakonec vám ale naúčtují nesmyslně vysokou taxu za každý ujetý kilometr. Dobré autopůjčovny v Praze, rent car Prague, zahrnují v ceně pronájmu auta neomezený počet ujetých kilometrů v rámci České republiky. Ohlídejte si také, zda máte auto od půjčovny pojištěné. Nezapomeňte alespoň pohledem zkontrolovat stav pneumatik. A v neposlední řadě na čelním skle musí být vylepena dálniční známka.

Tip redakce:  Jaké jsou výhody auta z půjčovny?

Servis půjčoven, car rental Prague

Vyhněte se půjčovnám, které svým klientům nejsou schopny zajistit non stop servis, ten je v případě nouze nenahraditelný. Autopůjčovny, car rental Prague, by také měly disponovat mapami Prahy a České republiky. Ideální je, pokud nabízejí možnost s autem vycestovat také za hranice, v rámci EU. Pokud míříte i do jiné země kromě Česka, opět si zkontrolujte pojištění vozidla pro tyto cesty. Při dlouhodobém pronájmu by vám navíc měla být automaticky poskytnuta sleva.

Doplňkové služby, rent car Praha

Rádi byste si auto vyzvedli na vámi zvoleném místě přímo v centru Prahy? U hotelu, bytu, nádraží nebo na letišti Václava Havla? Vyjít vstříc zákazníkovi by měla být samozřejmost pro každou kvalitní autopůjčovnu. Z doplňkových služeb by vám pak měli nabídnout například GPS navigace, dětské autosedačky, střešní boxy nebo nosiče jízdních kol. Ke správně zvolené autopůjčovně, rent car Praha, se budete rádi vracet. V takovém případě by vám měli opět poskytnout slevu.

Tip redakce:  Paletový vozík za více než rozumnou cenu - Paletové Vozíky.com

Pražské autopůjčovny se již vyznačují vysokou kvalitou služeb a zákazníci se k nim rádi vracejí. Pokud si ohlídáte výše zmíněná kritéria, budete se svou volbou určitě spokojeni.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz