Jak vybírat kolo?

Nejdříve si musíte ujasnit kdo a kde bude na kole jezdit. Podle toho budete vybírat z následujících kategorií:

  1. Horská kola – vhodná do těžšího terénu i do města. Širší pláště a ve většině případů odpružené vidlice zajišťují komfort i při náročném terénu. Na vás už potom je zvolit pánský či dámský model a samozřejmě správnou velikost. Nejenom rámu, ale také velikost kol. Ta je udávána v palcích a odpovídá průměru pláště kola.
  2. Krosová a trekingová kola – na silnice a polní cesty. Ideální kombinace horského a silničního kola pro lehčí terén. Rozdíl mezi těmito koly je opravdu malý. Krosová kola jsou primárně určena pro kratší a sportovnější jízdy, kola trekingová potom pro jízdy delší.
  3. Silniční kola – pro sportovní nadšence pro jízdu především na silnicích. Tato kola dále rozdělujeme na rekreační, sportovní a závodní. Záleží na vás, kam směřujete a jak velký důraz kladete na výkon.
  4. Dětská kola – kola pro ty nejmenší a juniory až do výšky 150 cm. U dětských kol musíte vzít v úvahu, aby dítě dosáhlo na zem i na pedály, ale také aby bylo dostatečně vyspělé pro užívání vybavení, zejména tedy brzd a přehazování.
  5. Elektrokola – samostatná kategorie kol poháněných elektromotorem. Stále oblíbenější varianta, která umožňuje téměř komukoli dojezd i na větší vzdálenosti a v náročnějším profilu.

Prodejny MMR E-bike

Každý si tak musí nejprve říct, kde bude jezdit a co od kola očekává. Se vším ostatním už by vám měli ve specializovaném obchodě poradit. V prodejnách MMR E-bike můžete kola také otestovat. Rádi vám se vším poradí a zajišťují i záruční a pozáruční servis. Veškeré podrobnosti naleznete na jejich webových stránkách www.mmrebike.cz.

Tip redakce:  Pennyboard – praktický skejt do města

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz