Jak si zajistit život snů?

Kdo by si nepřál život, o kterém po nocích sní a který zná pouze z časopisů nebo z doslechu? Život snů nemusí být jen pouhé přání, ale může se stát postupně realitou. Pokud vás tato myšlenka zaujala, ale máte tisíc výmluv, proč zrovna vy nemůžete svých snů dosáhnout, nenechte si ujít dnešní článek, který vás bude motivovat.

Už jste slyšeli o neurolingvistickém programování?

Po celý náš život činíme rozhodnutí, která nám přináší menší či větší změny. Obvykle máme na výběr ze dvou cest: pohodlné a bezpečné nebo náročnější, na níž přebíráme plnou odpovědnost za svá jednání. Neurolingvistické programování nám pomáhá formovat svou vlastní cestu způsobem, jakým chceme. Libor Činka k tomuto uvádí: „Kdo chce, ten to dokáže. Stačí otevřeně naslouchat a začít myslet jinak než do průměru naklonovaná většina.“

Stanovte si životní cíle

Nikdy se nevzdávejte svých snů a stanovte si několik životních cílů. Bez cílů můžete být frustrováni a neuvidíte smysl svého života. Zkuste si své životní cíle sepsat na papír a mějte ho na očích. Přemýšlejte, co byste chtěli zažít, čeho dosáhnout a inspirujte se třeba na internetu od ostatních lidí. Zkuste si postupně sepsat svých „101 cílů“ a snažte se je ve svém životě plnit. Popusťte uzdu své fantazii a zakažte si úvahy, že to stejně nezvládnete. Každý dosažený cíl si odškrtněte a motivujte se k dalšímu kroku.

Na nic nečekejte a budujte svůj sen!

Mnoho lidí vás může od vašich snů zrazovat včetně těch nejbližších. Budou vám tvrdit, že sny se většinou neplní. Neposlouchejte je, protože takoví lidé toho sami moc nedokázali, neumějí vám pomoct a brzdí vás v osobním rozvoji. Možná vás takoví lidé znejistí. Proto se obklopujte hlavně lidmi, kteří věří ve své sny, a vytvořte si prostředí, jež působí pozitivně na vaši mysl. Inspirujte se úspěšnými lidmi a najděte si svůj vlastní sen. Zapojte své úsilí a píli a stanovte si datum splnění snu.

Odstraňte ze svého života životakazy

Životakazové se vás snaží přesvědčit o tom, že jste příliš velcí snílkové nebo se pouštíte do něčeho, na co nemáte mozkové buňky. Mohou vám tvrdit, že nemáte potřebný talent, věk ani znalosti. Názory těchto životakazů se vám usídlí v hlavě a nemůžete je z ní dostat. Navíc máte tendenci vkládat je do hlavy i ostatním lidem. Zbavte se jednou provždy životakazů a buďte pozitivní, povzbuzujte sami sebe i druhé a usmívejte se. Bude z vás vyzařovat spokojenost a dobrá nálada.

TIP: Jak zacvičit s životakazy?

Važte slova

Věděli jste, že slova a jejich kombinace ovlivňují váš každodenní život, zdraví i úspěchy? Slovy bez nadsázky programujete svou mysl a formujete s nimi svou každodenní realitu. Slova mají nebývalou moc a prostřednictvím nich můžete vnést do svého života štěstí a prosperitu. Používat vhodná slova vám opět pomůže neurolingvistické programování. Kromě toho zlepšíte svou komunikaci, naučíte se používat strategické otázky a poznáte své hluboké tužby a skutečná přání.

Upgradujte své myšlení

Každý člověk se může stát inteligentnější a může se rychleji naučit novým věcem a uvažovat v souvislostech. I vy se můžete stát chytřejší a předcházet možným chybám. A jak zvýšit svou inteligenci? Vytvořte si závislost na nových vědomostech, neboť tím dochází k nárůstu počtu kontaktů mezi nervovými mozkovými buňkami. Stavte si do cesty nové cíle a probuďte v sobě kreativitu. Nepoužívejte ve svém životě zkratky a raději jděte delší a trnitou cestou, na níž získáte zkušenosti. V neposlední řadě nebuďte závislí na moderních technologiích, které vás mohou připravit o důležité schopnosti.

Život snů nemusí být pouhým snem. Účastněte se různých seminářů, čtěte knihy na toto téma a inspirujte se lidmi, kteří něco dokázali.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz