Jak si usnadnit vjezd do domu

Přijet k bráně, vysednout z auta, otevřít bránu. Nasednout, popojet pár metrů, opět opustit vůz a otevřít garáž. Následně po sobě vše zavírat. Ani nás by toto nebavilo věčně. Přinášíme pár tipů pro pohodlnější příjezd domů.

Posuvné a křídlové brány

Pokud se zaměříte na hledání informací ohledně možné instalace posuvné či křídlové brány k vašemu obydlí, budete překvapeni. Tyto prvky, považované dříve za naprostý luxus, se dnes dají pořídit za příjemnou cenu. Až budete zvažovat, která brána by se vám zdála vhodná, zvolte nejlépe výrobce, jež vám umožní vytvořit jak bránu, tak její výplň – a to vše samozřejmě na míru. Jedině tak si zajistíte požadované provedení, bez zbytečných kompromisů.

Tip redakce:  Praktické a esteticky dokonalé postele z masivu

Garážová vrata

Dálkově ovládaná garážová vrata se i u vašeho domu stanou běžnou součástí chodu domácnosti a usnadní vám život podobně jako pračka či myčka nádobí. Pokud si pohlídáte výběr kvalitního výrobce, dostanete záruku až 11 let. Garážová vrata jsou k sehnání například sekční, posuvná, dvoukřídlá či rolovací. Ideální je, když si vyberete firmu, která vyrábí garážová vrata na míru. Jedině tak se vyhnete budoucím nepříjemnostem v průběhu instalace.

Tisk na garážová vrata – dostupný luxus pro každého

Pokud si chcete svou garáž ozvláštnit, můžete si nechat vyrobit garážová vrata se speciálním potiskem. Nechte si na garáž ozdobit takovým potiskem, který podtrhne styl nejenom vás, ale i vašeho domu. Nicméně i tisk na garážová vrata se dá pojmout i jinak – potiskněte si vrata jedinečným obrázkem dle vašeho výběru a můžete si být jisti, že budete mít zcela unikátní garáž. Tento potisk je také často využíván firmami pro zobrazení jejich loga apod.  

Tip redakce:  Trendy v oblasti bydlení pro jaro a léto 2022

Odlište se od svých sousedů a nechte je, aby pokaždé, když půjdou okolo jen tiše záviděli, jak vaše garážová vrata zdobí celé okolí domu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz