Jak renovovat brzdy a spojky u vašich vozidel?

Ať máte osobní či nákladní automobil, motocykl nebo čtyřkolku, stavební a zemědělskou mechanizaci nebo závodní vozidlo, potřebujete spolehlivého partnera pro renovace brzd a spojek. Jak jej vybrat?

Renovace brzdových čelistí

Renovace brzdových čelistí musí být vždy provedeny schválenou technologií – jsou totiž důležitým bezpečnostním prvkem vozidla. Proto si pohlídejte, zda vámi zvolená firma používá homologované třecí materiály renomovaných světových výrobců. Ideální je zvolit výrobce, kteří jsou dodavateli pro prvovýrobu automobilů, motocyklů, traktorů, kolejových vozidel či samohybných strojů pro zemní práce. Pouze autorizovaná opravna vám zajistí garanci správné aplikace a bezpečnou funkci dílů.

Tip redakce:  Polopřevody vozidel a zkušenost s AAA Auto

Renovace spojkových lamel

Renovace spojkových lamel by měla zahrnovat také kontrolu kovového nosiče a výměnu třecího materiálu. Ideální materiál pro renovaci je třecí materiál na organické bázi (například materiál HDS-57), ten je vhodný jak pro běžný provoz všech druhů vozidel, tak i pro vysoká zatížení – nákladní automobily v těžkém provozu nebo sportovní použití osobních automobilů. Vhodnou variantou jsou také kovokeramické materiály – ty jsou vhodné například pro stavební či zemědělské mechanismy.

Nejvyšší kvalita – brzdové destičky Ferodo!

Až budete přemýšlet o značce brzdových destiček, neváhejte ani chvíli a spolehněte se na dodavatele, který spolupracuje s přední světovou společností z Anglie vyrábějící brzdové destičky Ferodo. Tato firma je dlouholetým partnerem závodních teamů. Pro závodní auta je určena řada Ferodo Racing – ta nabízí široký výběr dle disciplíny a přání pilota. Pro motocykly jsou k sehnání brzdové destičky, čelisti, kotouče a spojkové komponenty této vyhlášené značky.

Tip redakce:  Zpěvák Honza Vančura a jeho první zkušenosti s CNG vozem

S těmito tipy se vám nestane, že šlápnete vedle. Čeká vás parádní jízda!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz