Jak prodloužit životnost dřevěné podlahy?

Máte doma dřevěnou podlahu, ale už nějaký ten měsíc či rok to není ono? Dřevěná podlaha vydrží dlouhé desítky let, ale potřebuje péči. Kromě klasického ošetření je dobré jednou za čas zavolat odborníka a dopřát podlaze renovaci. 

Renovace podlahy vás vyjde levněji než koupě nové 

Dřevěná podlaha vás nezklame. Na rozdíl od novějších materiálů má skvělé izolační schopnosti. A to co se týče izolace hluku či tepla. Navíc co dřevěná podlaha, to originál, který dodá vašemu domovu nezaměnitelnou atmosféru a zachovává architektonický ráz interiéru. Renovace podlahy vás navíc vyjde výrazně levněji, než koupě a položení podlahy nové. Dřevěné podlaze lze dát odbornou péčí svěží vzhled a prodloužit životnost. 

Broušení parket odhalí jejich zapomenutou krásu

Zašlá podlaha po broušení zazáří jako nová. Díky broušení parket vynikne původní dřevěná kresba a zbavíte se kazů, které podlahy za roky užívání nachytala. Ať už se jedná o škrábance, rýhy po stěhování nábytku, různé nerovnosti či skvrny, kvůli kterým trpí i barva dřeva. 

Díky moření navíc získá dřevěná podlaha nový, svěží odstín podle vašeho výběru a bude vypadat jako nová. Podlahy jsou po dalším ošetření jemné na dotek a příjemné na pohled. 

Jak vypadá renovace s Podlahy Praha, s.r.o.? 

Firma Podlahy Praha s.r.o. provádí renovace dřevěných podlah v bytech, rodinných domech, ale i kancelářích či větších prostorách jako jsou školy či taneční sály. Řemeslník dorazí na místo, kde s klientem zkonzultuje jeho přání a nabídne varianty, jak lze podlahu opravit. To vše podle klientova přání. 

Práce firmy Podlahy Praha, s.r.o. jsou díky napojení na odsávání téměř bezprašné, což znamená méně úklidu a nepříjemností. Pro povrchovou úpravu jsou používány moderní stroje a kvalitní ekologicky šetrné laky, oleje a vosky. 

Podlaháři z této firmy mají rádi výzvy a rádi se pouští do náročných renovací a atypických prostorů. Jsou vyškolení a mají letité zkušenosti v oboru.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz