JAK PEČOVAT O STAROŽITNÝ KOUSEK NÁBYTKU?

Vyklízíte půdní prostory, sklepní prostory, nemovitost nebo nějakou pozůstalost a našli jste kousky, které vypadají velmi staře? Co s nimi? Máte pocit, že možná půjde o starožitnosti? Určitě nechcete nábytek jen tak vyhodit do kontejneru nebo se ho zbavit jiným způsobem. Můžete využít výkup nábytku!

Nábytek, který má svou cenu

Starožitnosti obecně jsou kousky, které mají určitou historickou hodnotu. Takovýto nábytek je na světě už nějaký ten pátek, možná pár desítek let. Mohl se objevovat v několika různých interiérech a domácnostech. Lidé je běžně využívali, do skříně ukládali oblečení, u jídelního stolu se scházela celá rodina a společně večeřela. Nábytek tak má nějaký svůj vlastní příběh, žil si určitým životem.

Vy nyní máte možnost poslat ho dál, do nové rodiny. Máte-li pocit, že jste našli nábytek, který může mít nějakou cenu, oslovte firmu Nábytek – Ježek. Ta se zabývá výkupem nábytku a pomůže vám například také s nezávazným oceněním nábytku. Spolu zjistíte, zda mají kousky nějakou cenu a popřípadě se můžete domluvit ihned na výkupu.

Věnujte nábytku péči

Starý nábytek má historickou hodnotu a je proto velmi důležité co možná nejvíc zachovat toto dědictví. Mnohdy má takový kousek finančně nevyčíslitelnou hodnotu. Občas se tak, bohužel, stane, že neodbornou manipulací můžete nábytek nenávratně poškodit. Zachovat předmět nepoškozený je velmi důležité.

Nejlepším řešením je s předmětem nijak nehýbat, nesnažit se jej někam přemístit nebo posunout. Všechny neodborné zásahy je proto dobré vynechat. Počkejte až do příjezdu pracovníků, kteří zajistí profesionální manipulaci. Výkup nábytku Praha se neorientuje jen na Prahu, ale probíhá po celé České republice. Zajistí nezávazné ohodnocení, případné poradenství a možnost následného výkupu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz