Jak nejrychleji prodat nemovitost za nejlepší cenu

Současný trh s nemovitostmi se může pyšnit velmi příznivými podmínkami pro prodejce. Ceny nemovitostí jsou stále ve velmi vysoké hladině a v nejbližších letech se dá očekávat, že se na tom nebude nic měnit. Přejete si prodat svou nemovitost? Podívejte se, jak na to.

Prodej pomocí realitní kanceláře

Tato možnost není ze všech nejrychlejší, je ale nejspolehlivější a dostanete za svůj majetek nejvyšší částku. Realitní makléř se postará nejen o dokonalý home staging, ve kterém bude vaše nemovitost upravena a nafocena reprezentativními fotografiemi, ale také o patřičnou reklamu vašeho majetku. Spolehlivý makléř se dokáže postarat o to, aby šla cena vaší nemovitosti ještě o něco výše než v případě klasického prodeje svépomocí. Navíc máte v ceně veškerý právní servis a jistotu, že vaše smlouvy budou dobře zpracované.

Tip redakce:  Ohýbání trubek na zakázku na CNC strojích

Výkup nemovitostí má jeden háček

Nejrychleji se vám podaří prodat svou nemovitost pomocí výkupu. Zde jde prodej opravdu rychle a vychází vstříc zejména zadluženým občanům, kteří najednou přijdou pomocí dědictví k majetku a přejí si jej rychle zpeněžit. Zatímco s realitním makléřem může prodej nemovitosti trvat několik týdnů, výkup nemovitostí to zvládne již za několik dnů. Musíte ale počítat s tím, že provize za tuto rychlost je vskutku vysoká a za svou nemovitost nedostanete částku, kterou jste si představovali.

Lze to i svépomocí

Nemusíte samozřejmě využívat služeb ani výkupu nemovitostí, ani realitního makléře. Na prodej se můžete vrhnout zcela sami, podobně jako na prodej vozidla. Je ale třeba počítat s tím, že kvůli nedostatečné reklamě se vaše nemovitost nedostane na přední příčky vyhledávačů, nebude se pohybovat ani na předně navštěvovaných stránkách a inzertních serverech. Prodej se tak může skutečně prodloužit na mnoho měsíců, po které budete nuceni stále nemovitost udržovat.

Tip redakce:  Proč zvážit koupi či výstavbu nízkoenergetického domu?

Každý má možnost zvolit si způsob prodeje své nemovitosti podle svých preferencí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz