Jak nejlépe obec informuje své občany? Pomocí aplikace!

Každý žije v nějakém městě nebo obci. Každý chce být o aktuálním dění samozřejmě dost informován, chce být takzvaně „v obraze“. Pokud i vy patříte k těmto lidem, kteří chtějí být informováni o tom, co se v jejich městě děje, možná byste ocenili, kdyby vznikla mobilní aplikace, kde byste se vše důležité dozvěděli.

V takové mobilní aplikaci by nemuseli být jenom události a akce, které se ve městě nebo v obci budou konat, ale taky by tam mohla být úřední deska, otevírací doby všech zařízení, které se v obci nebo ve městě nachází, mohly by tam být samozřejmě i všechny aktuální novinky či změny, které se budou občanů týkat.

Je toho mnoho, co by v takové mobilní aplikaci pro obce a města mohlo být. Jenom by to chtělo, aby si starostové či primátoři uvědomili, že takový aplikace není vůbec špatný nápad. Až si to uvědomí, vloží se do rukou odborníků, kteří se tvorbou mobilních aplikací živí.

Jak se aplikace vytváří?

Jestliže nejste expertem, možná by vás zajímalo, jak se taková mobilní aplikace na míru pro města a firmy vyrábí. Samozřejmě by mělo být hned ze začátku jasné, že mají být mobilní aplikace pro Android i pro iOS. Vývoj mobilních aplikací jde stále dopředu a mnohdy se stane, že se aplikace udělá buď pro jeden operační systém, nebo pro druhý.

Taková mobilní aplikace se samozřejmě navrhne dle přání zákazníka, dle se upraví vzhled, zkusí se funkčnost aplikace, dále se spustí programování, testování a aktualizování. Teprve pak dojde ke zveřejnění a samozřejmě k propagaci.

Tip redakce:  Možnost, jak získat peníze

Koho požádat o tvorbu aplikací?

Dneska existuje mnoho firem, které se zabývají tvorbou mobilních aplikací. Tvoří se mobilní aplikace v Praze, ale samozřejmě i v mnoha jiných městech. My vám doporučujeme firmu PEPIAPP, s. r. o., která je jedničkou ve svém oboru. Mezi jejich klienty se řadí nejen restaurace nebo hotely, ale taky i obce, městské úřady, výstavní komplexy, muzea či realitní kanceláře.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz