Jak na výhru Jackpotu ve Sportce?

Šanci na výhru ve Sportce má každý. Tedy přesněji řečeno každý, kdo si vsadí. Skeptici vás budou přesvědčovat, že nemáte šanci vyhrát a že sázení je zbytečné rozhazování peněz. Samozřejmě, že je šance na výhru nízká, ale štěstí se na výherce ve Sportce usmálo už tolikrát! A pokud se má stát, že vyhrajete nějakou větší částku v loterii, vyhrajete klidně i na 1 vyplněný sloupeček za dvacku. Copak je 20 Kč tolik? Kolikrát utratíme 20 Kč, aniž bychom si toho všimli, anebo když nám špatně vrátí v obchodě?

A mimochodem, věděli jste, že štěstí ve Sportce můžete jít naproti a zvýšit tak svou šanci na výhru? Klidně třeba na Jackpot. Jak? Čtete dále.

Milionové výhry padají pořád, jen se o nich nemluví

Z času na čas se objeví zpráva, že někdo vyhrál obrovský Jackpot ve Sportce. A když se stane, že je to shodou okolností někdo z vašeho kraje, tak pak litujete, že jste si také nevsadili.

To jsou ti anonymní výherci obrovských jackpotů, o kterých se mluví v televizi a píše na internetu. Nicméně takové pozornosti se nedostává už lidem, kteří vyhrají například 1,5 milionu, půl milionu anebo 2 miliony. Vyhrát milion korun dnes už tak zajímavé není, i když lidé tyto „drobné“ miliony vyhrávají téměř každou středu a pátek, ať už za dvacku anebo za plný tiket.

Jak sázet, abyste ve Sportce vyhráli?

D:\Desktop\GD5B9342E.jpg

I když je na internetu nespočet nejrůznějších rad a tipů, jak na výhru v loterii, pravý a 100% zaručený návod na výhru v loterii vám bohužel nikdo dát nedokáže.

I když k výhře určité „zkratky“ existují. Pojďme si tedy o způsobech kterak zvýšit svou šanci na výhru ve Sportce povědět více. Mimochodem, pokud byste si chtěli vypočítat svou šanci na výhru ve Sportce, snadno se jí dopočítáte podle tohoto návodu.

Systémová sázka zvyšuje šanci na výhru až 500 krát!

Vyhrát můžete už s jedním sloupcem, ale pochopitelně, čím více jich vyplníte, tím vyšší šanci na výhru máte. Ovšem kromě toho, že ve Sportce vsadíte všech 10 sloupců společně s doplňkovou hrou Šance, můžete také vyzkoušet tzv. systémovou sázku, díky níž lze šanci na výhru zvýšit až 500 krát.

U systémových sázek lze totiž tipovat více než obvyklých 6 čísel. Ve skutečnosti tak můžete vsadit štěstí na 7 – 15 čísel. Jenomže, jak asi správně hádáte, systémová sázka nestojí to, co běžně vyplněný plný tiket Sportky se Šancí.

U systémových sázek se tedy bavíme mnohdy o částkách přesahujících stovky i tisíce korun. Za vyšší konečnou částku, kterou za tiket zaplatíte, může fakt, že každým číslem navíc se násobí počet možných kombinací. To tedy znamená, že takovým jedním systémovým tiketem sázíte až několik desítek tiketů najednou.

Skupinové sázení

Ve dvou nebo ve více lidech se to lépe táhne a o Sportce to platí tolikanásob, kolik vás jen bude. Řeč je o skupinovém sázení. V České republice se bohužel nedá přes žádnou sázkovou společnost účastnit skupinové sázky, ale skupinu můžete vytvořit klidně v rámci rodiny anebo s kolegy v práci. V USA to 20 kolegům z práce klaplo a rozdělili si tak mezi sebou v přepočtu skoro 9,5 miliardy Kč.  

Vlastní taktika

Každý nějakou taktiku má. Možná sázíte stejná čísla stále dokola, protože věříte, že když jsou pro vás tato čísla v životě šťastná, přinesou vám štěstí i ve hře. Proč ne? Stalo se to mnohokrát a některým se dokonce vymstilo, když namísto svých šťastných čísel dali přednost jiné kombinaci.

Na druhou stranu někteří věří, že jim výhru přinese náhodný tip. Šťastné náhody se dějí dnes a denně a kolikrát čteme, že někdo vyhrál jackpot díky náhodnému tipu? Asi stejně tak často, jako když si přečteme, že někdo vyhrál jackpot na vlastní šťastná čísla.

Různí loterijní spekulanti se nad touto otázkou přou již dlouhá léta. Někteří říkají, že bychom měli sázet vlastní čísla a nenechávat rozhodovat o našem štěstí stroj, ale praxe jim za pravdu nedává. Ať už tedy preferujete vlastní čísla anebo náhodný tip, šanci na výhru máte srovnatelnou jak tak či onak.

Vyzkoušejte loterii s vyšší pravděpodobností na výhru

Sportka samozřejmě není jedinou loterií v České republice. Štěstí můžete zkusit i v jiné loterii s větší pravděpodobností na výhru, třeba loterii Korunka na 3, ale bohužel se musíte smířit s tím, že vaše výhra nebude zdaleka tak vysoká jako právě u Sportky, kde je ale šance na výhru 1 : 69,919,080.

Vaším úkolem u hry Korunka na 3 je tipnout si správně 3 čísla z 6 losovaných. Finanční částku vyhráváte už při jednom správném tipu. Při jednom správně uhodnutém číslu vyhráváte 15 Kč, při dvou správných tipech 50 Kč, a pokud uhodnete všechna tři čísla, vyhráváte 2,500 Kč. Základní vklad je 15 Kč, přičemž jej můžete i násobit. Právě tolikrát, kolikrát jej násobíte, o to bude i vaše případná výhra vyšší.

Sázení v loterii by mělo být hlavně zábavou

Štěstí přeje odvážným, ale v loteriích jenom těm, kteří si vsadí. Sportka, stejně tak jako jiné loterijní hry, kde se hraje o miliony, není o ničem jiném než o štěstí a vytrvalosti. Někteří lidé sází pravidelně celý život a nevyhrají, jiní přijdou, vsadí jeden sloupeček náhodným tipem a vyhrají pohádkové jmění. Je to o štěstí, náhodě, ale především o zábavě.

Tak bychom také měli ke všem loterijním hrám přistupovat. Ono i to pozitivní myšlení dělá hodně, protože když pozitivně smýšlíte, to dobré k sobě přivoláte. Málokdy je tomu naopak. Samozřejmě pozor na riziko a závislost, která může sázením vzniknout.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz