Jak mohou epoxidová lepidla vyřešit váš problém s lepením

Dnešní konkurenční výrobní prostředí vyžaduje návrhy, které jsou efektivní a hospodárné, ale také moderní a estetické. Jak splníte obojí?

Strukturální epoxidová lepidla, jako je například dvousložkové strukturální epoxidové lepidlo 3M™, mohou být efektivním řešením, jak inovovat design vašich výrobků, aniž by byla ohrožena jejich kvalita a trvanlivost.

Stejně jako jiná konstrukční lepidla pomáhají dvousložková lepidla vytvářet spoje s nosnou schopností. Dobře přilnou ke kovům, dřevu i betonu a umožňují spojovat různorodé materiály. Ve srovnání s jinými typy konstrukčních lepidel mají epoxidová lepidla obecně nejvyšší pevnost i celkový výkon a poskytují nejlepší odolnost vůči vysokým teplotám, rozpouštědlům a venkovním povětrnostním vlivům.

Benefity epoxidových lepidel

Mechanické spojovací prvky, jako jsou nýty a šrouby, mohou být náchylné k pnutí a korozi, zejména při lepení různorodých materiálů. Obvykle je nutná následná povrchová úprava, která přidává další krok do výrobního procesu. Spojovací prvky mohou také zanechávat nevzhledné díry a vizuální narušení, což omezuje výběr materiálů a designu.

Tip redakce:  Najpredávanejšie parfumy ako pomôcka pri výbere novej vône?

Epoxidová lepidla vám pomohou využít designových trendů, aniž byste museli slevit z nároků na samotnou kvalitu a trvanlivost spojů.

Výhody a použití epoxidových lepidel

  • Lehké a sofistikované materiály: Aby se snížila hmotnost vozidel a zařízení a zároveň se snížily náklady na spotřebu energie a paliva, přiklání se mnoho výrobců k tenčím a lehčím materiálům. Zatímco tyto materiály jsou obecně nekompatibilní s nýty a šrouby, epoxidová lepidla mohou být ideální volbou.
  • Krásné, ničím nerušené konstrukce: Tradiční spojovací prvky mohou ovlivnit design vašeho výrobku tím, že způsobí viditelné narušení. Naproti tomu epoxidová lepidla pomáhají vytvářet nové designy a produkují spolehlivé výrobky s dlouhou životností.
  • Opakovaný chod výrobku: Epoxidová lepidla jsou známá tím, že odolávají opakovanému namáhání a vibracím. Díky vysoké odolnosti proti nárazu se tvrzená epoxidová lepidla používají i v odvětvích, jako jsou doprava, letectví či dokonce sportovní zboží.
Tip redakce:  Zábava, seznámení, pokec a jiskření – to slibují seznamky

Pokud si nejste jisti, zda je pro vás epoxidové lepidlo vhodné, nebo si nevíte rady s jeho výběrem, obraťte se na odborníky, například autorizovaného distributora 3M, společnost ADVA s.r.o., který na trhu působí již od roku 1997. Více na www.advasro.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz