InnoEnergy v Česku podpoří rozjezd nových inovativních projektů

InnoEnergy otevírá nové investiční příležitosti pro inovativní projekty z oblasti udržitelné energie, jejímž cílem je pomoci novým produktům vstoupit do 5 let na evropský trh. Investment Round 2017 je určeno pro konsorcia firem alespoň ze dvou evropských zemí, jejichž inovativní nápad je ve stádiu fungování za simulovaných, ale reálných podmínek. InnoEnergy nabízí díky své síti 160 evropských partnerů a znalostí mezinárodního trhu pomoc v průběhu celého procesu. Předpokládané investice v tomto kole výzev činí 130 milionů korun. Datem uzávěrky přihlášek je 23. říjen 2017.

InnoEnergy, evropský lídr v podpoře udržitelné energie, hledá pro letošní program Investment Round inovativní projekty z následujících oblastí: obnovitelné energie, alternativní zdroje energie, čistá energie, spolehlivá nukleární energie, udržitelná obytná a průmyslová spotřeba energie, efektivní uchování a distribuce energie, chytré domy, stavby a města a energetická bezpečnost. Předpokladem pro přihlášení je, aby nápad fungoval spolehlivě za simulovaných, ale reálných podmínek. Společnosti, které budou realizovat tyto projekty, musí vytvořit mezinárodní sdružení o 3 až 7 členech, a to alespoň ze dvou evropských zemí. V případě, že společnost nedisponuje partnery, ale má dobrý nápad, může se obrátit na InnoEnergy, která s navázáním kontaktů pomůže.

Skrze InnoEnergy je možné získat finanční prostředky až do výše 80% veškerých nákladů, a to s ohledem na potenciál konkrétního projektu. Investice se doposud pohybovaly v rozmezí 2,5 až 130 milionům korun.

Od spuštění Investment Round v roce 2011 dosud InnoEnergy investovalo dohromady přes 4 miliardy korun na realizaci 90 produktů, 3 výrobních závodů, 77 patentových přihlášek a propojení 323 organizací. Cílem programu je naplnit Evropský strategický plán pro energetické technologie (SET-Plan) a snažit se tak o udržitelnou a environmentální ochranu co nejrychleji a nejefektivněji.

Krátké úvodní video:

https://www.youtube.com/watch?v=A9aQVWmEh3M&feature=youtu.be

Podrobná výzva pro návrhy:

https://investmentround.innoenergy.com

Více informací

Eva Mariničová

FleishmanHillard

E-mail: marinicova@fleishman.com

Telefon: +420 605 824 393

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz