Industriální styl u vás doma. Troufnete si na současný hit v oblasti bydlení?

Zatímco v uplynulém desetiletí jsme se setkávali spíše se skandinávským stylem bydlení, který se vyznačoval hřejivými a klidnými zákoutími, nová dekáda přináší pořádnou dávku upřímnosti. Nic se nezakrývá a hrdě se hlásíme ke všemu, co je pro náš domov typické. Čím se industriální styl vyznačuje?

Velké prostory a střídmost

Zapomeňte na stísněnost a omezení pohybu i myšlenek! Industry styl se vám zaryje do srdce svou typickou prostorností. Spojte dvě místnosti v jednu a těšte se z pořádné dávky světla i vzduchu. V industriálním stylu se zabydluje jen to, co má skutečně smysl. Budete potřebovat jen dveřní kování, zbytek dveří již zdobit nijak nebudete. Podobně tomu bude u kuchyně. Nábytková dvířka jsou řešena vysoce prakticky, nikoliv přehnaně zdobně.

Tip redakce:  I z lamina lze vyrobit nádherný nábytek

S vlastním názorem

Předchozí generace se stále snažily dělat sebe i svůj domov lepší, než ve skutečnosti jsou. Nyní se nebojíme jít se svou kůží na trh. Nemusíme být dokonalí, ale jsme dokonale sví. Stejně tomu je i v případě našeho domova. Přiznáme hrdě kabeláže i vzduchovou instalaci. Na stropě se vinou kabely. Jak jinak bychom mohli svítit! Prostor v industriálním stylu se nebojí hrdě ukázat svou pravou tvář. Serepetičky, které dostanete od tetičky z dovolené, si v něm rozhodně vystavovat nemusíte. Umíte totiž říci slušné ne.

Tady bydlím já

Milovníci kreativního myšlení, tvůrčího psaní, nebo jen životní svobody budou v tomto prostoru skutečně jásat. Vše má svůj jasný účel. To, co již nepotřebujete, letí. A prostor prokoukne. Vy máte tak dostatek možností pro tvorbu něčeho nového. Bude to vlastní obraz přes celou zeď? Nebo nový celospolečenský projekt? V industry stylu budete mít možnost ukázat, co ve vás je.

Tip redakce:  Nový trend: Češi jezdí na dovolenou v karavanu

Industriální styl je současně také životním stylem. Vše je zabydlené a má svůj účel. Oblíbíte si jej také vy?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz