I z lamina lze vyrobit nádherný nábytek

Nábytek je nedílnou součástí našich domovů. Bez nábytku bychom žili jen v prázdných pokojích mezi čtyřmi stěnami, neměli bychom si, kam sednout nebo lehnout. Při zařizování domácnosti se většina lidí rozhodne nakoupit nábytek ve velkých obchodních řetězcích s nábytkem, jiní však touží po vlastním originálu, a tak požádají truhláře, kteří po domluvě vytvoří unikátní nábytek přesně podle představ a z požadovaného materiálu. 

O truhlářích lze říct, že umí pracovat s jakýmkoli materiálem. Na druhou stranu se také musí poznamenat, že ne se vším materiálem pracují rádi. Konkrétně lamino není mezi truhláři zrovna nejoblíbenější, přesto se jedná o materiál, který je využíván opravdu nejvíce. Podle truhlářů je lamino tvrdší než masiv, na druhou stranu je lamino otěruvzdorné a sežene se za přijatelnou cenu. 

Tip redakce:  Plastové střešní krytiny jako vhodná alternativa

A také je třeba poznamenat, že z lamina lze vyrobit krásný nábytek, kterým se budete moct chlubit široko, daleko. 

Nábytek z lamina pro každého

Zvažujete investici do kvalitního nábytku, který si necháte vyrobit přímo u truhláře? Pokud ano, neváhejte nad laminem, z něhož se vyrobí nábytek opravdu pro každého. Ať už potřebujete šatní skříň do ložnice, jídelní stůl do jídelny, poličku do koupelny nebo stůl do pracovny, v každém případě bude vyroben opravdu unikátní kousek, který navíc může mít různou barevnou podobu. 

Lamino v mnoha tloušťkách

S laminem se dnes setkáte v různých tloušťkách. Nejčastěji se však desky z lamina, z nichž se pak vyrábí konkrétní kusy nábytku, vyrábí o tloušťce osmnáct milimetrů. Aby mohlo dojít k práci s laminem, je nutné provést řezání lamina, tím vznikne lamino deska na míru

Tip redakce:  Jak vymalovat ložnici, místo, kde trávíte nejvíce času?

Aby truhláři měli s laminem co nejméně práce, ve firmě Probytex spol. s. r. o. dochází také k formátování desek nebo k olepování ABS hran či olepování hran PUR lepidlem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz