I v Česku je krásně. Beskydy jsou toho důkazem

Nevyšla vám cesta do zahraničí nebo nevíte, do jaké konkrétní zahraniční destinace letos zavítat? Nevadí! Vždyť nemusíte jezdit do zahraničí, abyste si užili příjemnou dovolenou, na které byste si odpočinuli. I v České republice je mnoho krásných míst, která stojí za navštívení. Pokud si chcete odpočinout, užít si turistiky nebo jen chcete strávit romantický víkend, co třeba vyjet do Beskyd? Krásnější a klidnější přírodu byste jen málokde hledali. A k tomu tolik možností, kde se ubytovat!

Beskydy jsou označení pro nádherné pohoří v Karpatech. Konkrétně je najdete na severovýchodní Moravě. Je třeba poznamenat, že se pohoří nerozkládá jenom v České republice, ale že sahá také do Polska i na západní část Ukrajiny. Zůstaňme však v České republice. 

Co vás v Beskydech čeká? 

Kromě uklidňující a opravdu krásné přírody vás v Beskydech čeká mnoho turistických výletů. Pokud jste milovníkem hor, určitě zdoláte zdejší nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, kterým je Lysá hora. Jestliže milujete pivo, zamíříte do pivovárku, jenž se nachází přímo pod zmiňovaným vrcholem (může to být vaše orosená odměna po zdolání vrcholu). 

Pěší výlet si můžete udělat na zdejší Pustevny – Radhošť nebo můžete zdolat Jurkovičovu rozhlednu, kterou najdete v těsné blízkosti Valašského muzea v přírodě. Je vysoká zhruba devatenáct metrů. 

Pokud však chcete v Beskydech jenom relaxovat, vydejte se do wellness v Beskydech, kde vám bude dopřán klid a oddech. 

Kde se v Beskydech ubytovat?

Jak již bylo zmíněno, o ubytování není v Beskydech nouze. Pokud hledáte například ubytování v Kunčicích pod Ondřejníkem, nabízí se možnost ubytovat se v luxusním penzionu Jurášek, který se vám nejen zalíbí na první pohled, ale také se vám zde bude dobře trávit čas. Tento luxusní penzion je synonymem romantiky v srdci Beskyd.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz