I bezpečnostní agentura může během koronaviru pomáhat. TOP security jde příkladem

Zeměkouli zachvátila pandemie koronaviru a dopad na životy, zdraví i všechny obory lidské činnosti jsou bohužel nedozírné. Řada jednotlivců i firem však navzdory nelehké situaci vedle starosti o sebe a svoje nejbližší nezapomíná ani na pomoc ostatním. Do dobročinných aktivit se zapojila i bezpečnostní agentura TOP security, která dlouhodobě hraje na tuzemském trhu s bezpečnostními službami prim.

Pomoc pro 1. linii v číslech

Bezpečnostní agentura TOP security díky propracovanému plánu kontinuity činnosti zůstala i v době krize způsobené šířením onemocněním Covid-19 provozuschopná. Disponuje dostatkem kapacit pro plnění dosavadních zakázek i příjem nových zadání od stávajících či nových klientů. Kromě toho byla společnost schopna zapojit se do pomoci potřebným. V rámci dobrovolnosti vlastníci a zaměstnanci TOP security doposud našili bezmála 1000 roušek a zejména pro pracovníky v 1. linii (např. zdravotnický personál testovacích center uvnitř nemocničních stanů) zajistili:

  • 200 respirátorů,
  • 200 kusů ochranných brýlí,
  • 250 litrů dezinfekce,
  • 5000 kusů jednorázových rukavic a
  • další ochranné pomůcky jako masky, pracovní kombinézy apod.

Servis pro klienty jede dál

V návaznosti na poptávku po informacích „Co dělat?“ zatím vznikly 3 odborné články týkající se korporátní bezpečnosti, které reagují na v současnosti nejvíce skloňovaná témata. Jak jde dohromady koronavirus a business continuity? Víte, jak postupovat, aby se home office a bezpečná komunikace nevylučovaly? A jak si představit bezpečnost po koronaviru? Pokud vás odpovědi na tyto či související dotazy zajímají, doporučujeme si články pročíst.

V reakci na přijatá bezpečnostní opatření firma sestavila speciální pohotovostní tým, který dostal na starost řešení mimořádných událostí a požadavků klientů. V tom profesionálně vyškoleným pracovníkům pomáhají i sofistikované technické prostředky, jako například moderní termokamery. Klientela TOP security se navíc na bezpečnostní agenturu může obrátit i s žádostí o provedení plošné dezinfekce, která účinkuje 21 dní. A to není všechno.

S jakou podporou mohou firmy počítat?

V TOP security si dle svých vlastních slov hned na začátku uvědomili, že dopady pandemie mohou a s nejvyšší pravděpodobností i bohužel skutečně dopadnou na řadu klientů. Proto firma rozšířila portfolio poskytovaných služeb tak, aby rychle a efektivně mohla řešit nové zákaznické požadavky.

Bezpečnost na prvním místě

Vedení bezpečností agentury zajistilo pro svoje zaměstnance všechny potřebné hygienické potřeby a dostatek dezinfekce. V duchu hesla „Bezpečnost na prvním místě“ tak personál rouškami, ochrannými rukavicemi, ochrannými obleky, maskami, důkladnou hygienou a pravidelným dezinfikováním chrání sebe sama, zákazníky i dotčené prostory.

Mimořádná situace si žádá mimořádná opatření

Agentura pracuje bez omezení a v plném nasazení, ale i tak je třeba pamatovat na horší časy. Proto se společnost rozhodla jít příkladem ostatním v oboru a vytvořila důkladné zálohy pro mimořádné situace. Pokud by v důsledku karantény, nenadálého výpadku zaměstnanců či jiných událostí došlo k omezení pracovních kapacit, jsou připraveny nastoupit do práce záložní skupiny zaměstnanců proškolených pro konkrétní služby i objekty.

Plná karanténa? Speciální tým je připraven

Unikátem je nově vzniklý speciální tým. Jeho členové jsou 24 hodin denně a 7 dní v týdnu připraveni za využití zvláštního vybavení vyrazit do objektu klienta – ať už jde o byt, dům, kancelář nebo rozlehlý průmyslový areál. Všude tam speciální tým v případě potřeby může převést bezpečností technologie na režim dálkového dohledu a v prostorách provést plošnou dezinfekci s účinností 21 dní.

Kdo má zvýšenou teplotu?

Riziko šíření nákazy Covid-19 ve střeženém objektu mohou prakticky eliminovat speciální termokamery. Zařízení jsou schopna identifikovat v davu jedince s přiřazeným kritériem. Nespornou výhodou je fakt, že kamerové záznamy lze pochopitelně sledovat, vyhodnocovat i řídit na dálku. Není proto třeba podstupovat osobní kontakt a vystavovat se s ním spojeným rizikům šíření nemoci.

Dezinfekce prostor není problém. Jak je to s respirátory?

Mezi poskytované služby patří i dezinfekce prostor. TOP security uvádí, že je na požádání schopna prostory důkladně vydezinfikovat – ať už preventivně, anebo následně po prokázání nákazy v objektu.  Nadto je agentura schopna zajistit dostatečné množství dezinfekčních přípravků a v případě potřeby dokonce omezené množství respirátorů.

9 komentářů od “I bezpečnostní agentura může během koronaviru pomáhat. TOP security jde příkladem”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz