Hypotéka bez doložení příjmu

Hledáte na internetu název hypotéka bez doložení příjmu? Stále se vám nedaří najít finanční produkt, který byste si představovali? Možná je to tím, že hypotéka bez dokládání příjmů je pojem, který již zkrátka a dobře neplatí. V této formě a v této podobě neexistuje již delší dobu. Je však pořád jednou z možností, kterou stále vyhledáváme, a proto se s ním ještě můžete setkat, akorát v trochu jiné podobě.

V pozdější době se tento pojem označoval také jako 100% hypotéka, ovšem ani tento pojem už ve skutečnosti neexistuje.

Věřte svému instinktu a vsaďte na jistotu

Bojíte se, že narazíte na nepoctivou nabídku? Nemáte jistotu? V našem případě můžete být klidní, protože smlouvu s vámi vytvoříme na míru. Ihned budete vědět, kolik budete splácet. Po zaslání pár fotografií vaší nemovitosti ji necháme odhadnout odborníkem a částku vám hned sdělíme. Vypočítáme s vámi, kolik budete moci splácet. Zajistíme nízké měsíční splátky i nízkou úrokovou sazbu. Můžete se těšit na jednání na opravdu profesionální úrovni. Snažíme se lidem pomáhat. Samozřejmě si každý poskytovatel musí zjistit, jak je to s vašimi příjmy a výdaji, abychom zjistili, jestli jste schopni splácet, ale pak už nic nebrání tomu, abychom smlouvu podepsali. Dáme vám čas na rozmyšlenou. Přesně tolik, kolik budete potřebovat. Vše se však odehrává velice rychle, takže na své peníze nebudete čekat dlouhé měsíce nebo týdny, ale vyřídíme to během pár dní. Peníze můžete mít i do 24 hodin od podpisu smlouvy. Zbytečně čas neztrácíme. Dopředu také nic neplatíte, ani za odhad nemovitosti, ani za žádné jiné poplatky, takže se není čeho obávat.

Tip redakce:  Investiční skupina DRFG se hodlá znovu věnovat rozvoji sítí 5G

Získáte až 70 % z odhadu nemovitosti.

Prokazování příjmů není složité.

Půjčit si může opravdu každý.

Žádné poplatky předem.

Nízké měsíční splátky.

Garantujeme nízkou úrokovou sazbu.

Pokud nemáte stabilní měsíční příjem, může do smlouvy s vámi přistoupit ještě někdo další, kdo za vás svůj příjem doloží. Například může jít o člena rodiny, sestra, bratr, maminka, tatínek, děti a tak dále. Pokud doloží svůj příjem, vstoupí do smlouvy s vámi jako spoludlužníci.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz