Hotely bez dětí, záruka klidné dovolené

Všimli jste si, kolik hotelů nabízí nejrůznější služby pro děti? Vybavení uvnitř i venku je přizpůsobeno tak, aby vyhovovalo dětským návštěvníkům a hotely se předhánějí i v nabídce animačních programů.

Co ale ti ostatní? Myslel někdo na ty, kteří si chtějí užít především klidnou dovolenou v romantickém prostředí? Ano! Jsou tu hotely bez dětí!

Když toužíte po klidné dovolené

Jak vypadá dovolená v běžném rodinném hotelu? Od šesté hodiny ranní se ozývá dupot dětských nohou po pokojích a chodbách. Všude je slyšet veselý pískot a nadšený smích. V jídelně se konají dětské závody mezi stoly a na pláži není možné chvíli poslouchat jen tlumený hovor a šumění vln.

Dětský smích i pláč je všudypřítomný. Samozřejmě, že nás chvíli pobaví podívat se na rozzářené úsměvy. Samozřejmě, že je hezké, když děti mají spoustu atrakcí, které si umí patřičně užít. Samozřejmě, že i vám to na chvíli zvedne náladu, pozorovat nadšení v dětských očích.

Ale od vaší dovolené očekáváte něco jiného. Cestujete jen ve dvou, chcete mít čas sami pro sebe, ráno si přispat a dopřát si pohodlí klidného místa a tichého hotelu. Jde to?

Jistěže ano! Je to vaše dovolená a je jen na vás, jakému ubytování dáte přednost. Existují totiž hotely bez dětí!

Jak si představit hotel bez dětí

Název napovídá, že se jedná o ubytovací zařízení, kde mají děti vstup zakázán. A to až do věku patnáct, šestnáct někdy dokonce osmnáct let. Proč? Aby hosty čekala dovolená bez dětí!

Tímto způsobem jim hotel zajistní naprosto klidné a tiché ubytování. Nebudete rušeni brzkým ranním vstáváním dětí, jejich hašteřením a hrami. Neuslyšíte dětský pláč a nebudete vystaveni žádným nepříjemným scénám, když si některé z dětí postaví hlavu a vede spor o zmrzlinu s rodičem.

Hotely pro dospělé jsou oázou klidu. Když cestujete v páru a těšíte se na romantické večery na terase nebo klidná rána, hotely 16+ jsou vaší jasnou volbou.

Za obchodem do hotelu bez dětí

Uspořádat kongres nebo se setkat se zahraničními obchodními partnery znamená pečlivý výběr destinace i ubytování. V takové chvíli nejsou hotely pro děti to pravé. Není možné, abyste byli při obchodním jednání, nebo během školení, vyrušováni.

Jakmile vyberete hotel, který nabízí ubytování pouze pro dospělé, máte záruku toho, že vaše pracovní aktivity proběhnou v klidné atmosféře.

Perfektní ubytovací služby

Ubytovací kapacity, které se specializují na dovolenou bez dětí jsou zpravidla ty, které mají větší počet hvězdiček. Těšit se můžete nejen na pobyt v naprostém klidu, ale také na velmi kvalitní ubytovací služby.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz