Hotely bez dětí, záruka klidné dovolené

Všimli jste si, kolik hotelů nabízí nejrůznější služby pro děti? Vybavení uvnitř i venku je přizpůsobeno tak, aby vyhovovalo dětským návštěvníkům a hotely se předhánějí i v nabídce animačních programů.

Co ale ti ostatní? Myslel někdo na ty, kteří si chtějí užít především klidnou dovolenou v romantickém prostředí? Ano! Jsou tu hotely bez dětí!

Když toužíte po klidné dovolené

Jak vypadá dovolená v běžném rodinném hotelu? Od šesté hodiny ranní se ozývá dupot dětských nohou po pokojích a chodbách. Všude je slyšet veselý pískot a nadšený smích. V jídelně se konají dětské závody mezi stoly a na pláži není možné chvíli poslouchat jen tlumený hovor a šumění vln.

Tip redakce:  Užijte si báječnou dovolenou v Moravském krasu

Dětský smích i pláč je všudypřítomný. Samozřejmě, že nás chvíli pobaví podívat se na rozzářené úsměvy. Samozřejmě, že je hezké, když děti mají spoustu atrakcí, které si umí patřičně užít. Samozřejmě, že i vám to na chvíli zvedne náladu, pozorovat nadšení v dětských očích.

Ale od vaší dovolené očekáváte něco jiného. Cestujete jen ve dvou, chcete mít čas sami pro sebe, ráno si přispat a dopřát si pohodlí klidného místa a tichého hotelu. Jde to?

Jistěže ano! Je to vaše dovolená a je jen na vás, jakému ubytování dáte přednost. Existují totiž hotely bez dětí!

Jak si představit hotel bez dětí

Název napovídá, že se jedná o ubytovací zařízení, kde mají děti vstup zakázán. A to až do věku patnáct, šestnáct někdy dokonce osmnáct let. Proč? Aby hosty čekala dovolená bez dětí!

Tip redakce:  Několik bodů, aby se vám dovolená v Chorvatsku 2018 vydařila

Tímto způsobem jim hotel zajistní naprosto klidné a tiché ubytování. Nebudete rušeni brzkým ranním vstáváním dětí, jejich hašteřením a hrami. Neuslyšíte dětský pláč a nebudete vystaveni žádným nepříjemným scénám, když si některé z dětí postaví hlavu a vede spor o zmrzlinu s rodičem.

Hotely pro dospělé jsou oázou klidu. Když cestujete v páru a těšíte se na romantické večery na terase nebo klidná rána, hotely 16+ jsou vaší jasnou volbou.

Za obchodem do hotelu bez dětí

Uspořádat kongres nebo se setkat se zahraničními obchodními partnery znamená pečlivý výběr destinace i ubytování. V takové chvíli nejsou hotely pro děti to pravé. Není možné, abyste byli při obchodním jednání, nebo během školení, vyrušováni.

Tip redakce:  Srí Lanka je poklad Indického oceánu

Jakmile vyberete hotel, který nabízí ubytování pouze pro dospělé, máte záruku toho, že vaše pracovní aktivity proběhnou v klidné atmosféře.

Perfektní ubytovací služby

Ubytovací kapacity, které se specializují na dovolenou bez dětí jsou zpravidla ty, které mají větší počet hvězdiček. Těšit se můžete nejen na pobyt v naprostém klidu, ale také na velmi kvalitní ubytovací služby.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz