Hotel, kde se dělá byznys

Míříte do Prahy za byznysem? Hodláte v matičce stověžaté navázat nové kontakty a rozšířit své obchodní aktivity? Kromě osobního šarmu, obchodní taktiky a trošky štěstí budete potřebovat i zázemí, kde schůzky, kšefty a teambuildingy vykonat.

Luxusní hotel Belvedere Praha může být tím pravým ořechovým pro vaši prosperující kariéru. Disponuje prostornými stylovými pokoji, moderní designovou restaurací Belcredi Bistro, lobby barem s business koutkem, letní zahrádkou a Wi-Fi internetovým připojením. Nároční klienti, kteří cestují nonstop a po hotelech jsou více než doma, nepohrdnou kadeřnictvím, kosmetickým salonem nebo thajským masážním salonem.

Jednací atmosféru nepodceňujte

Přímo pro obchodní jednání je jako stvořený salonek Letná, umístěný v exekutivním patře hotelu se samostatným vstupem. S kapacitou 16-20 osob dokáže vytvořit osobní atmosféru a naprosté soukromí. Samozřejmostí je zařízení servisu, jako je coffee break, obědy a večeře ala karte nebo formou rautu. Prostory pro konferenci v Praze lze zabukovat až do kapacity 400 osob, rozdělených do tři různých konferenčních sálů a místností. Kromě jednání zde můžete školit, seznamovat se, ale třeba i v rámci plesové sezóny tančit.

Dobré jídlo dělá divy

Poté, co si plácnete rukou, určitě stojí za to nový kontrakt zapít a dát si něco na zub. Kvalitní masa, chutné saláty, sandwichové menu a mnoho dalších specialit, vždy z čerstvých surovin, udělá každý strávený den v Belvedere hotelu nezapomenutelným. Nejen láska, ale i pořádný kšeft prochází žaludkem.

Služby na úrovni

Ubytování je realizováno ve 149 moderně zařízených pokojích. Hotel nabízí ubytování v různých kategoriích pokojů, jako jsou standardy, pokoje s klimatizací, exekutivní pokoje s klimatizací a suity.

Pro obchodníky se nejvíce hodí pokoj typu exekutiva, které se nacházejí v 2. nadzemním patře hotelu se samostatným vchodem. Každý den v odpoledních hodinách mají jejich obyvatelé možnost zdarma požít občerstvení v lobby exekutivního patra. Co si přát víc?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz