Hot tube – estonské dřevěné kádě, ve kterých se prohřejete

S koncem léta všichni přemýšlíme, jak se zahřát. Relaxovat můžete doma na pohovce pod dekou a u krbových kamen, nebo třeba ve vířivé vaně. Zajímavou alternativou k vířivce je hot tube. Jedná se o revoluční estonskou káď, která vyniká svým přírodním vzhledem. Když se v ní koupete, máte navíc pocit, že jste daleko na severu v termálních pramenech.

Hot tube je ideální na dvorek i na zahradu

Hledáte zajímavou vířivku, která vynikne na vašem dvorku či na zahradě? Pak právě hot tube je jednoznačně skvělou volbou. Svým atraktivním vzhledem připomíná například originální sud. V porovnání s bazénem či vířivkou navíc nabízí přírodní koupání, bez nutnosti použití jakékoliv chemie. Přesně tak je její konstrukce dokonalá.

Tip redakce:  Ložní soupravy – vybírejte podle feng-shui!

Tyto severské dřevěné kádě pořídíte v e-shopu hanscraft.com, kde pro vás čeká bohatý sortiment. Většinu kádí zde mají ihned k dodání, takže na svou finskou koupel nemusíte dlouho čekat. Vybírat můžete třeba z modelů Wood, Deluxe, External nebo Terras. Záleží pouze na vašich preferencích a požadavcích na obložení, rozměry či dobu ohřevu vody. Čím jste náročnější, tím propracovanější a dražší model si zvolte.

Dřevěné kádě běžně nevyžadují zapojení do elektrické sítě, protože mají vlastní topení na dřevo. I když máte citlivou pokožku, můžete si koupel v hot tube zpříjemnit třeba voňavými bylinkami nebo mořskou solí.

Vířivka, která nadchne po prvním vyzkoušení

Tyto dřevěné kádě vás nadchnou po prvním vykoupání. Můžete zde relaxovat sami, se svým partnerem či partnerkou, s dětmi nebo třeba s přáteli. Multifunkční využití vířivky je velmi výhodné a vy tak oceníte všechny její přednosti. Věříme, že po prvním vyzkoušení se svého nového prostředku na relaxaci už nikdy nevzdáte. Naopak budete uvažovat nad zřízením celého relaxačního koutku u sebe v zahradě.

Tip redakce:  Rekonstrukce bytu aneb jak probíhá rekonstrukce domova na klíč

Na webu hanscraft.com naleznete také síť prodejních míst, kde si můžete vířivky prohlédnout či vyzkoušet a samozřejmě ihned zakoupit.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz