HLEDÁTE TEN SPRÁVNÝ SPORT? ZKUSTE STOLNÍ TENIS!

Sportovat je důležité a zábavné zároveň, proto je pravidelný pohyb tak hojně doporučován. Navíc, během sportování se vyplavují endorfiny, tedy hormony štěstí. Chystáte-li se začít sportovat, pak před vámi stojí volba. Jaký sport si vybrat? Je přece tolik různých možností. Přemýšleli jste nad stolním tenisem?

Míčový sport

Jde o bezkontaktní míčový sport, který se hraje s míčkem a pálkou. Stoly na stolní tenis jsou rozděleny síťkou na dvě poloviny. Hraje se jako dvouhra nebo čtyřhra. Vznikl přerodem ze společenské hry, která byla přivezena v roce 1880 z Číny do Británie. Jde o velmi příjemnou stolní hru a je mezinárodně uznávané sportovní odvětví, v roce 1988 byl zařazen do programu letních olympijských her.

Přemýšlíte-li, jaký sport si zvolit, pak je ping pong tou správnou volbou. Nepotřebujete k tomu žádné speciální vybavení, stačí jen pálky, míček a stoly na stolní tenis. Nemusíte investovat do speciálního oblečení, drahé pálky a dalších potřeb. Tento sport si určitě zamilujete, je jednoduchý a užijete si spoustu zábavy!

Zahrajte si jej i vy!

Tento sport je možno hrát uvnitř i venku, takže jej hrajete během celého roku. Pořiďte si venkovní stoly na stolní tenis a hrajte ping pong kdekoliv venku, například na zahradě. A kde si tyto stoly pořídit? Společnost J SPORT je tou pravou pro vás. Zabývá se prodejem, rozvozem a montáží, ale také výrobou exteriérových stolů na ping pong.

Venkovní pingpongové stoly se od těch interiérových o něco liší. Jsou větší a také musejí být mnohem odolnější, protože jsou vystaveny vlivům počasí, dešti, větru, mrazu, slunci, vysokým i nízkým teplotám. Díky nim můžete hrát stolní tenis denně nebo se svými přáteli pořádat sportovní turnaje v ping pongu. Protáhnete celé tělo, uděláte něco pro své zdraví a užijete si opravdu spoustu zábavy.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz