Hledáte společnost, která vytváří uživatelsky přívětivý software?

Pátráte po firmě, která se zabývá vývojem softwaru, jenž funguje rychle a bez chyb? Potřebujete takové webové aplikace, které by vám usnadnily práci? V tom případě vsaďte na softwarovou firmu Praha, která se zabývá vývojem softwaru na zakázku.

Univerzální technologie na vývoj software, která by vyhovovala všem požadavkům každé firmy či jednotlivce, neexistuje. A proto je skvělé, že existují takové společnosti, jako například softwarová firma Praha, která vybírá konkrétní technická řešení pro každý projekt zvlášť a zcela individuálně. Proto také hovoříme o vývoji softwaru na míru.

Hledáte nový software a vývoj aplikací?

Zkuste vývoj software Praha! Lehce si poradí s C# / Outlook plugin / Microsoft .NET / JavaScript / Microsoft Access / VSTO pro Microsoft Office / PHP. Softwarovou firmu Praha totiž tvoří tým zkušených expertů, který se zabývá vývojem software na zakázku a s přehledem vám tak zajistí kompletní software pro řízení firmy.

Pokud si chcete nechat zpracovat software na míru a komplexní IT řešení pro svou firmu, sáhněte po renomované společnosti, která se zabývá vývojem software na zakázku a je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft v kompetencích Application Development a Data Analytics. Můžete poptávat jak kompletní software na zakázku, tak také samostatné produkty. Ať zvolíte to, či ono, můžete se spolehnout na maximálně funkční, rychlé a uživatelsky přívětivé webové aplikace.

Kde například softwarová firma Praha zabodovala?

Tak například:

  • zasloužila se o vývoj výrobního software pro online sledování výroby na zakázku pro předního evropského výrobce produktů ze sklovláknobetonu;

Softwarová firma Praha se také zasloužila o vývoj nového modulu pro správu aktualit na webových stránkách v sekci Aktuality bez nutnosti vstupu do WordPress  administrace. Současně zajistila také import nově zadaných dat, aniž by bylo nutno do WordPress  administrace vstupovat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz