Hledáte společnost, která vytváří uživatelsky přívětivý software?

Pátráte po firmě, která se zabývá vývojem softwaru, jenž funguje rychle a bez chyb? Potřebujete takové webové aplikace, které by vám usnadnily práci? V tom případě vsaďte na softwarovou firmu Praha, která se zabývá vývojem softwaru na zakázku.

Univerzální technologie na vývoj software, která by vyhovovala všem požadavkům každé firmy či jednotlivce, neexistuje. A proto je skvělé, že existují takové společnosti, jako například softwarová firma Praha, která vybírá konkrétní technická řešení pro každý projekt zvlášť a zcela individuálně. Proto také hovoříme o vývoji softwaru na míru.

Hledáte nový software a vývoj aplikací?

Zkuste vývoj software Praha! Lehce si poradí s C# / Outlook plugin / Microsoft .NET / JavaScript / Microsoft Access / VSTO pro Microsoft Office / PHP. Softwarovou firmu Praha totiž tvoří tým zkušených expertů, který se zabývá vývojem software na zakázku a s přehledem vám tak zajistí kompletní software pro řízení firmy.

Tip redakce:  Internetový marketing

Pokud si chcete nechat zpracovat software na míru a komplexní IT řešení pro svou firmu, sáhněte po renomované společnosti, která se zabývá vývojem software na zakázku a je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft v kompetencích Application Development a Data Analytics. Můžete poptávat jak kompletní software na zakázku, tak také samostatné produkty. Ať zvolíte to, či ono, můžete se spolehnout na maximálně funkční, rychlé a uživatelsky přívětivé webové aplikace.

Kde například softwarová firma Praha zabodovala?

Tak například:

  • zasloužila se o vývoj výrobního software pro online sledování výroby na zakázku pro předního evropského výrobce produktů ze sklovláknobetonu;

Softwarová firma Praha se také zasloužila o vývoj nového modulu pro správu aktualit na webových stránkách v sekci Aktuality bez nutnosti vstupu do WordPress  administrace. Současně zajistila také import nově zadaných dat, aniž by bylo nutno do WordPress  administrace vstupovat.

Tip redakce:  Mobilní appky a digitální úřední desky. Dvě vymoženosti dnešní doby

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz