Hledáte pomoc s vysokoškolskou prací? První srovnávač služeb je na světě!

Pracujete nebo vám nesedl vysokoškolský předmět, potřebujete víc času na učení na zkoušky a nestíháte napsat seminární práci, bakalářku nebo diplomku? V podobné situaci se poslední dobou nachází čím dál více studentů, kteří tak při zpracování podkladů hledají pomoc odborníků. Právě pro ně teď vznikl první srovnávač těchto služeb overene-prace.cz.

Na www.overene-prace.cz okamžitě vidíte srovnání portálů nabízejících vypracování podkladů pro závěrečné práce nebo tvorbu překladů a rešerší. Ověřené práce posuzují nejen celkový dojem ze služby, ale i cenovou politiku jednotlivých portálů, kvalitu textů, rozsah nabízených služeb, rychlost nebo úroveň zákaznické podpory. Opírají se především o recenze samotných uživatelů, tedy studentů, kteří nabízenou službu využili. Hodnotit mohou i autoři, kteří podklady vypracovávají. I z jejich recenzí je pak možné získat přehled o přístupu firmy k jejím zakázkám.

Tip redakce:  Dárkové balíčky potěší vaše zaměstnance i zákazníky

„Dnes už je běžné srovnávat recenze před tím, než si koupíme nový telefon, rezervujeme ubytování nebo zajdeme ke kadeřníkovi. Podobná možnost u podkladů pro vysokoškolské práce ale zatím v Česku chyběla. Pokud se přitom na celou věc podíváme očima studentů, jde o službu, která může výrazně ovlivnit jejich budoucí život,“ vysvětluje Vratislav Musil, jeden ze zakladatelů portálu www.overene-prace.cz.

Jak tedy vybrat vhodnou službu, pokud hledáme pomoc s vypracováním podkladů pro bakalářku, diplomku či jinou práci? Začněte právě s reputací jednotlivých společností. Ty na svých webových stránkách píší vesměs podobné věci, případné problémy nebo naopak výhody ale mohou odhalit právě recenze jejich stávajících uživatelů.

Zkontrolujte nabízené záruky. Vždycky se může vyskytnout komplikace například v podobě úpravy tématu na poslední chvíli nebo negativní zpětné vazby od školitele. Mezi důležité záruky tak patří revize odevzdaných podkladů (nejlépe v ceně služby), ale také jistota včasného dodání, 100% originalita podkladů a v neposlední řadě také anonymita.

Tip redakce:  Pronájem pódia, který ušetří peníze ve vašem rozpočtu

Důležitý je bezesporu také zákaznický servis. Nikdo z nás se nechce dostat do situace, kdy obdrží nekvalitní práci a nikdo z firmy s ním o případných stížnostech nebude komunikovat. Seriózní společnosti nabízejí podporu 24 hodin denně 7 dní v týdnu, ať už prostřednictvím online chatu, odpovědního formuláře nebo telefonu. Zkuste zákaznický servis kontaktovat ještě před objednáním práce, abyste si zkontrolovali jeho dostupnost.

V neposlední řadě berte v potaz i případné služby navíc. Zabývá se společnost profesionálními překlady? Je pravděpodobné, že vám dokáže kvalitně pomoci i s cizojazyčnými abstrakty nebo zahraničními zdroji. Nabízí slevy pro nové zákazníky nebo naopak pro opakované služby? Nebo VIP servis například v podobě profesionálních korektur? I tyto služby mohou výslednou práci ovlivnit.

Tip redakce:  Rychlé půjčky do výplaty – jaké existují a k čemu jsou vhodné?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz