Hledáte kvalitní, hezký a levný kusový koberec? Koupíte jej na Vopi.cz

Koberce hrají v našich domovech velkou roli. Jak velkou si často uvědomíme ve chvíli, kdy musíme např. z nějakého důvodu koberec vystěhovat z místnosti, a najednou je v ní ozvěna, chladno od nohou, neútulno… Také v období, kdy máme malé lezoucí děti je koberec velkým pomocníkem, který nám pomáhá udržet plazící se ratolesti v teple, ale i bezpečí. Zem je s kobercem měkčí.

Kusové koberce a pohoda u vás doma

Stejně jako s jiným bytovým textilem, např. se závěsy nebo polštářky na gauči, je i s kobercem v pokoji lépe. Roli však hraje, jestli jde o koberec s dlouhým vlasem, zátěžový koberec, klasický koberec s různě velkou smyčkou… Také výběr barvy má velký vliv.

Kupříkladu červený kusový koberec ložnici či obývací pokoj zútulní, ale také do prostoru vnese živelnost, náboj. Rozbije nudu a fádnost. Máte-li klasický světlen hnědý nábytek, šedou sedačku, bílé stěny, bílou manželskou postel a podobně, bude červený koberec dokonalým zpestřením.

Tip redakce:  Plot pro naprosté soukromí

Nebojte se barevného koberce

Koberec však nemusí být jen červený, pokud by se vám tato barva zdála příliš agresivní. Velmi hezky vypadá i koberec, který je dominantně červený, ale je zdoben např. květinami v jiných barvách, čtverci a obdélníky v šedé, černé a bílé barvě, nebo má třeba po okrajích různé béžové prvky, které jej zjemňují.

Koberec do dětského pokoje

Pokud hledáte koberec do dětského pokoje, podívejte se na stránku https://www.vopi.cz/detske-koberce. Najdete zde spoustu krásných koberců s dětskou tematikou, z nichž vyberete ten pravý pro kluky i holčičky. Pro nejmenší dětičky třeba se zvířátky přes celý kusový koberec, pro větší s auty z oblíbené pohádky Cars nebo s piráty, pro holčičky, které rády tvoří třeba koberec coby omalovánku. Ještě jste o něm neslyšeli? Tak rychle na Vopi.cz.

Tip redakce:  Svařování plamenem vyžaduje dodržování několika zásad

Budete mile překvapeni obrovskými skladovými zásobami i příznivými cenami a zajímavými akcemi.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz