Hewlett Packard Enterprise představuje zásadní inovace cloudové platformy HPE GreenLake

HPE rozšiřuje možnosti platformy HPE GreenLake a poskytuje nejkomplexnější on-premise nabídku škálovatelných a bezpečných cloudových služeb v oboru.

Praha, 22. června 2021 – Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) na konferenci HPE Discover oznámila posílení vlastního vedení v oblasti hybridního cloudu díky komplexní sadě inovací platformy HPE GreenLake. Jde o nejrobustnější a osvědčené řešení typu edge-to-cloud. Změny se týkají aplikací, bezpečnosti, plateb i software s automatizovanými, cloudovými funkcemi, které lze snadno použít a spravovat v jednotné platformě.

„Organizace dnes vědí, že chtějí-li uspět ve svých oborech, musí usilovat
o všeobecné využití cloudu, což jim umožní shromažďovat, analyzovat
a jednat na základě dat, ať už se nacházejí kdekoli,“
říká Antonio Neri, prezident a generální ředitel společnosti HPE a dodává: „HPE GreenLake poskytuje agilní platformu typu edge-to-cloud, která firmám umožňuje využívat sílu všech jejich dat, bez ohledu na jejich umístění. Dnešní oznámení dále upevňuje naše vedoucí postavení na tomto trhu hybridního cloudu.“

HPE GreenLake Lighthouse

Tip redakce:  Bankovní nebo nebankovní půjčka, kterou zvolit?

HPE GreenLake Lighthouse je bezpečná cloudová platforma, která odstraňuje celý proces nutnosti objednat si a čekat na novou konfiguraci, když organizacím umožňuje přidávat nové cloudové služby velmi snadno
a současně je během několika minut spustit. Tato inteligentní cloudová platforma je postavena na softwaru HPE Ezmeral, který autonomně optimalizuje různé cloudové služby a úlohy kombinováním zdrojů tak, aby poskytovaly nejlepší výkon, nejnižší náklady nebo rovnováhu obojího
v závislosti na prioritách. 

Projekt Aurora

Projekt Aurora poskytne HPE edge-to-cloud architektuře cloudové zabezpečení na principu nulové důvěry. V platformě HPE GreenLake automaticky a průběžně ověřuje integritu hardwaru, firmwaru, operačních systémů, platforem a úloh, včetně zabezpečení.

Procesory na vyžádání

HPE představilo také inovativní cenový model, založený na platbě za využití
a spotřebu. Ten bude optimalizován na úrovni procesorů a nabídne tak granulárnější cloudové služby s lepším měřením, kratším vyrovnávacím časem a rychlejším nasazením.

Tip redakce:  Možnosti půjčky bez doložení příjmů

Compute Cloud Console

Nový nástroj Compute Cloud Console vychází z aktuálních inovací HPE pro poskytování centralizovaných konzolí s možnostmi správy cloudu. Konzole je postavena na stejné osvědčené, bezpečné technologii s umělou inteligencí, která podporuje řešení Aruba Central, engine obsluhující více než sto tisíc zákazníků a více než milion síťových zařízení.

Dostupnost

Platforma HPE Lighthouse je po celém světě všeobecně dostupná v rámci cloudových služeb HPE GreenLake, a to prostřednictvím obchodních partnerů společnosti HPE.

Projekt Aurora bude dostupný v rámci HPE GreenLake Lighthouse, cloudových služeb HPE GreenLake a softwarové platformy HPE Ezmeral později v tomto roce.

Procesory na vyžádání budou dostupné v rámci platformy HPE GreenLake Lighthouse později v tomto roce.

Compute Cloud Console je aktuálně dostupná na cloudové platformě HPE GreenLake – pouze na základě pozvání – zákazníkům v USA. Zákazníkům
v ostatních regionech bude nabídnuta později v tomto roce.

Tip redakce:  Půjčky jsou běžnou součástí našich životů

O společnosti Hewlett Packard Enterprise 

Hewlett Packard Enterprise (NYSE: HPE) je globální společností poskytující edge-to-cloud platformu, která firmám pomáhá zefektivnit podnikání využitím všech jejich nashromážděných dat, ať jsou kdekoliv. Společnost HPE staví na desetiletích vývoje a inovací s cílem nabídnout nejlepší možnosti, jakými společnosti mohou podnikat. HPE poskytuje jedinečná a inteligentní řešení dodaná ve formě služby – výkon, úložiště, software či výpočetní cluster – s dlouholetou zkušeností v cloudových platformách a se zpracováním IT úloh na koncových bodech, které pomáhají zákazníkům rozvíjet nové obchodní modely a celkově zvýšit jejich provozní výkon. Pro více informací navštivte: www.hpe.com.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz