Headhunting vás zajistí zaměstnance s maximálním pracovním nasazením

Najít dnes po všech stránkách kvalitní zaměstnance je pro mnoho firem velký problém. Nejde však o neřešitelný problém, protože jeho řešení se vám nabízí v podobě profesionální headhuntingu. Co to vlastně ten headhunting je a kde ho můžete poptat? Jedná se o profesionální službu, která spočívá v náboru nových zaměstnanců do vaší firmy.

Neshánějte pracovníky sami, využijte headhunting

Ano, doba, kdy jste museli nosit pracovní nabídky na úřad práce už je dávno pryč. Dokonce je nemusíte dávat ani na internet a pořádat složitá výběrová řízení, která jsou pro vás velkou ztrátou času. Pokud se raději soustředíte na důležitější činnosti ve své firmě, doporučujeme vám využít takzvaný headhunting. Poptáte ho u profesionální firmy, která se zaměřuje na nábor nových zaměstnanců a nemá problém přebrat kvalitní pracovníky i od konkurence. Dobrý headhunter (ten, kdo tyto zaměstnance hledá), tak dokáže opravdu divy.

Jednou z firem, která v Čechách headhunting nabízí, je i společnost TP Consulting, jejíž profesionální služby jsou doloženy bohatými oborovými zkušenostmi. Kromě headhuntingu se zde specializují tak na interim management nebo na odborná školení, která pořádají se zaměřením na pracovníky v automobilovém průmyslu (konkrétně z koncernu VW).

Výhody kvalitního headhuntingu

Headhunting vám ušetří spoustu času, protože nemusíte procházet složitými pracovními pohovory, které byste jinak mohli dělat s desítkami adeptů. Headhunter pro vás zajistí lepší pracovníky, než kteří se ozvou na váš inzerát. Zároveň je vyzpovídá místo vás a vybere z nich jen ty nejlepší. V TP Consulting se řídí heslem ODBORNOST a KVALIFIKACE a opravdu to platí stoprocentně. Díky zkušenému týmu personalistů najdou pracovníky na míru vašim specifickým požadavkům.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz