HBO GO a jejich nejlepší filmové trháky

Volný čas můžete strávit různě. Pokud většina vašeho dne je plná pohybu, udělejte si chvilku pro sebe a zapněte si večer streamovací platformu plnou jedinečných filmů a seriálů. Opomeňme na malou chvíli populární Netflix a zaměřme se spíše na HBO GO, které má ve výběru řadu fantastických filmových snímků. Zmiňme si ty nejlepší z nich, které budete chtít pouštět pořád a pořád dokola.

Aquaman dostane muže svým napětím a ženy hereckým obsazením

Už nějakou chvilku není filmový snímek Aquaman v kinech. Naštěstí je ale v nabídce HBO GO čili si kus toho hrdinského adrenalinu můžete pustit k sobě do obýváku. Tento film pohltí doslova každého, nejen milovníky komiksů, kteří jsou superhrdiny doslova posedlí. Zatímco pánové budou nadšeni z akčnosti a napětí, jež děj provází, ženy se zamilují do herce, který ústřední postavu představuje. Jason Momoa je zkrátka přitažlivost sama!

Tip redakce:  Leden je na realitním trhu plný novinek

Za skvěle provedeným snímkem stojí James Wan. A i když má film přes dvě hodiny, ani minutu se nebudete nudit. Tím si můžete být jistí.

Wonder Woman ovládla nabídku HBO

Dalo by se říct, že mezi nejlepší filmové trháky, které jsou v nabídce HBO GO k vidění, patří drtivá většina těch, které jsou z komiksového prostředí. Dokazuje to ostatně i Wonder Woman, neporazitelná bojovnice, kterou pánové naprosto milují.

Herecké obsazení je zde také vybráno víc než dobře, což potěší milovníky především dobré filmové podívané. Superhrdinku ztvárnila Gal Gadot, jíž od první chvilky režisér Patty Jenkins věřil.

Le Mans ’66 pro fanoušky snímků podložených skutečností

Patříte mezi milovníky filmů, které jsou podloženy skutečnými událostmi? Pak nad komiksovými snímky jenom mávnete rukou a dáte přednost trochu sportovnějšímu duchu, konkrétně snímku Le Mans ’66. Film vytvořený na motivy osudů automobilových konstruktérů a závodníků z dob, kdy Ford toužil předhonit Ferrari, patří k tomu nejlepšímu, čím můžete zaplnit svůj volný večer. Christian Bale a Matt Damon předvádí herecký koncert, který vám nedovolí ani odskočit si na toaletu.

Tip redakce:  Zamlžovací systém je komfortní osvěžení v parném létě pro děti i dospělé

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz