Gymbee: Spokojený zaměstnanec je dobrý zaměstnanec

Ačkoli je člověk se svojí pozicí v zaměstnání spokojen, pracovní stres se nevyhne téměř nikomu. Podle McKinsey je dokonce na nejvyšší hodnotě v historii. Přitom kvalitní tělesná a mentální kondice je jednou z nejdůležitějších a nejzákladnějších kritérií spokojeného zaměstnance. Nový online projekt Gymbee.cz se stará právě o to, aby u nás v republice, byli nejen zaměstnanci spokojenější.

Benefit v podobě členství u Gymbee, podporuje nejen sportovní aktivity, a s nimi tedy i zlepšení fyzické kondice, ale také zdraví mentální a s ním spojenou celkovou spokojenost. Na těchto stránkách totiž najdete přes stovku videí, která jsou zaměřena nejen na klasické posilování, ale i na další oblasti mentální kondice. Kromě jógy jsou zde k dispozici i kancelářská cvičení, meditace, které posílí soustředěnost a zkvalitňují psychiku, ale i různé relaxační techniky.
Všechna tato videa jsou navíc cvičena za účasti profesionálů.

Kromě lepší fyzičky, se dá díky pravidelnému pohybu a duševní hygieně  předejít i nejrůznějším zdravotním problémům. Je totiž dokázáno, že k tomu, abyste snížili riziko předčasného úmrtí o 35%, stačí jen 150 minut cvičení týdně. Gymbee navíc funguje na webových stránkách, takže veškerá videa si mohou zaměstnanci přehrát nejen doma, ale právě i v zaměstnání a ulevit tak například stresu nebo napětí. Na jednom účtu mohou být přihlášeni současně až 3 lidé, což dává zaměstnancům možnost, zapojit do cesty za zdravějším a spokojenějším já i členy své rodiny.

Za rozumnou cenu tak můžete svým zaměstnancům dopřát takový benefit, kterým dokážete, že vám záleží na jejich zdraví a efektivně snížit náklady firmy za zdravotní péči. Více informací o benefitu členství v Gymbee naleznete na stránkách www.gymbee.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz