Funkčnost kotle začíná u jeho kvality

Aby vám kotel sloužil dlouhá léta, je nutná nejen jeho pravidelná kontrola, ale také kvalitní kontrolní vybavení. Nejhorším možným scénářem je totiž únik tepla či vody, aniž byste o tom věděli. V takovém případě vzrůstá spotřeba tepla i energií raketovým tempem. Naštěstí existuje specializovaná firma, špička ve svém oboru, která vám v tomto ohledu pomůže. Váš kotel vybaví měřící technikou, se kterou už k žádnému nežádoucímu úniku nedojde. Nebo alespoň ne bez vašeho vědomí.

Pojistné soupravy na kotle

Přesně vědět, co se v daný moment děje, jak na tom váš kotel je, nebo zda nepotřebuje servisní prohlídku, zvládnete i vy sami. Stačí si na svůj kotel pořídit profesionální pojistnou soupravu. Tuto soupravu si můžete zakoupit u firmy Afriso. Ta byla založena už v roce 1869 a od té doby posbírala nepředstavitelné množství zkušeností ve svém oboru. Její pojistné soupravy vynikají snadným nastavením, kvalitním zpracováním, pevným a trvanlivým materiálem a tichým chodem.

Tip redakce:  Pracujte s nářadím OLFA od Somaty s.r.o.

Integrovaná ochrana proti poškození

Tyto pojistné soupravy budou ve dne v noci sledovat chod vašeho kotle a bedlivě monitorovat, zda někde nedochází k úniku vody, tepla nebo vzduchu. Životnost kotle se tak prodlouží o několik let. Zároveň budete díky LED ukazateli chodu neustále v obraze, co se s vaším kotlem děje a zda je vše správně nastaveno.

Komplexní servis na míru

Ovšem bez profesionální montáže by vám byl tento pojistný ventil na kotel zcela na nic. Proto vám firma Afriso nabízí také profesionální montážní servis, díky kterému bude dosaženo skutečně maximální kvality. Pokud by se v budoucnu něco s vaším kotlem stalo a přišli jste například na nechtěný únik, můžete opět kontaktovat společnost Afriso. Ta vám kotel zkontroluje, odhalí možnou závadu a vše samozřejmě uvede do původního stavu. Vyzkoušejte i vy výjimečnou kvalitu Afriso za příznivou cenu.

Tip redakce:  Všechny infrasauny nyní najdete na jednom místě

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz