Fotopast s wifi ochrání vaši zahradu před nechtěnými návštěvami

Kéž bychom mohli mít strážce domova, na nějž se můžeme naprosto spolehnout, protože bude neustále bdít nad naším bezpečím. Bohužel, lidský faktor není vždy stoprocentní – ale dnešní moderní technologie už nabídnou efektivní práci bez ohledu na roční období nebo povětrnostní podmínky. Mohou zaznamenat každý vpád na pozemek, vetřelec si nemusí vůbec všimnout, že je natáčen nebo focen. Důkazy pro pozdější vyšetřování jsou pak na stole vlastně hned, stačí je poslat dál!

Důležitá je prevence, prim hraje i české menu

Má celou řadu výhod, které ušetří spoustu času. Fotopast s wifi je velice nenápadná, maskuje se v efektivním přírodním stylu. Neupozorňuje na sebe během činnosti a pořídí kvalitní foto nebo videozáznam za jakéhokoliv počasí. Může jít jen o preventivní opatření proti zlodějům, ale bohužel, nikdy nevíme, co se může stát dnes v noci a kdo se vloupe na náš pozemek, když zrovna tvrdě spíme. Vůbec nezáleží, jak členitou nebo rozlehlou zahradu máte, protože rychlost spouště je v řádu desetin sekundy a neviditelný přísvit nevyplaší ani noční lišku nebo srnku – jednoduše nebude ani trochu nápadným. To vše s českým menu, takže zařízení nastavíte velmi jednoduše už za pár okamžiků!

Tip redakce:  Kvalitní granule Orijen pro psy i kočky

Fotky si stáhnete jednoduše i na dálku

Chcete vědět, co fotopast přes noc připravila, ale nechce se vám jít až k ní, aby vás nikdo v okolí neviděl? Nevadí, stačí dálkovým ovládáním spustit na fotopasti wifi síť, a uložené záznamy si stáhnout nebo prohlédnout na chytrém telefonu nebo jiném zařízení se zabudovanou wifi (pc, tablet). Vydrží až tři měsíce na jednom stanovišti, potom stačí pouze vyměnit baterie – žádné další vedlejší náklady nejsou zapotřebí, takže provoz bude vlastně velmi ekonomický. A také spolehlivý, kvalitní fotka je jistota v únorových mrazech i horkých letních dnech. 

Pokud si nevíte s výběrem rady, kontaktujte pracovníky eshopu cel-tec.cz, kteří vám ochotně poradí.

Tip redakce:  Zahradní lehátka pro pohodové léto

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz