Fotoomlazení proti pigmentovým skvrnám

Fotoomlazení, někdy také nazývané fotorejuvenace, je metoda boje proti stárnutí kůže. Pomůže vám proti potížím způsobených věkem. Dle odborníků z kliniky Altos se jedná o jednu z nejlepších možností, jak odstranit problémy se vznikem pigmentových skvrn daných hyperpigmentací. Fotoomlazení se používá také při ptóze (nejčastěji ptóze očního víčka), nebo například při objevení příznaků růžovky. Pomůže vám s rozšířenými póry, metličkovými žilkami a statickými i mimickými vráskami. Fotoomlazení však můžete podstoupit i obecně pro zlepšení pružnosti a elasticity kůže.

Výhody fotoomlazení

Největší výhodou tohoto zákroku je bezesporu jeho rychlý, ale přitom několik let trvající efekt. Jedná se o bezbolestný zákrok, po kterém vás bude čekat krátké rehabilitační období., nemusíte se tak bát, že byste potřebovali dlouhou dobu na zotavení. Vidíte tedy, že vypnutí a omlazení pleti lze dosáhnout i bez rizika nějakých vedlejších účinků a dlouhotrvající rekonvalescence. Po podstoupení fotoomlazení se může objevit dočasné zarudnutí pokožky, vše velmi rychle samo odezní. Doporučuje se po čtrnáct dní od zákroku chránit pokožku před slunečním zářením za použití vhodných prostředků.

Princip zákroku

Jedná se o jedinečnou metodu, při které světelný paprsek stimuluje povrchové i hluboké vrstvy kůže, čímž pomáhá dosáhnout výrazného dlouhotrvajícího efektu. Světelný paprsek se zaměřuje pouze na pigment, okolní tkáň nepoškozuje. Je tedy vyloučen vznik popálenin či jizev. Zákrok lze provést u každého typu kůže. Speciální zařízení umožňuje totiž nastavit intenzitu paprsku, a tím tedy i hloubku a délku jeho působení individuálně, přesně podle potřeb pacienta. Paprsek stimuluje vrstvy kůže za vznikajícího pocitu tepla, tento pocit však není doprovázený bolestí ani pocitem pálení, není tedy potřeba žádná anestezie.

Omezení

Zákroku by se měly vyvarovat těhotné a kojící ženy. Dále není fotoomlazení vhodné pro epileptiky a osoby trpící cukrovkou nebo slabou srážlivostí krve. Fotoomlazení se neprovádí na čerstvě opálenou pokožku nebo na pokožku s tetováním.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz