Finská sauna na klíč? Super servis na míru!

Myslíte si, že zařízení pro relaxaci a odpočinek, jakými jsou třeba vířivé vany nebo finské sauny do bytu, nemůžete mít ve svém vlastním domě či bytě? Potom se opravdu mýlíte! Doba je taková, že nejen wellness centra, ale prakticky každá domácnost, která je ochotná si na takovou lahůdku vyčlenit alespoň nějaký prostor, může zařízení v podobě vířivé vany, finské sauny domácí nebo třeba bazénu s protiproudem vlastnit. Samozřejmě, že velikost prostoru určitou roli hraje. Vždy se ale najde nějaké řešení, určené právě pro vás. Je jasné, že pokud nejste v tomto oboru odborníky, uděláte nejlépe, když se obrátíte na specializovanou společnost (virivkysauny.cz), která vám s výběrem poradí a připraví vám řešení na míru – třeba finskou sunu na klíč.

Finská sauna do bytu a vnitřní vířivá vana proti stresu

Důležité je, pořizovat finskou saunu do bytu a vnitřní vířivou vanu s rozmyslem. Přece jen nejde o korunovou záležitost. Proto je tak důležité obrátit se na ověřenou společnost, s níž se rozhodnete uzavřít smlouvu nejen na objednávku a vlastní realizaci stavby, ale také na následný servis, který musí být naprosto dokonalý. Relaxační centrum domácnosti, které si tak vytvoříte, můžete doplnit ještě o bazén s protiproudem endless. Luxusní vířivky, domácí finské sauny a bazény s protiproudem dnes už pro nikoho nemusí být pouhým snem, ani pro vás ne.

Tip redakce:  Systém MUTEO obdržel International Design Award

Víte, jak se správně saunovat?

  • Před saunováním v domácí finské sauně použijte teplou sprchu a mýdlo.
  • Dobře se osušte.
  • Pokud máte studené nohy, je dobré, zahřát je předem horkou koupelí.
  • Na dolní nebo prostřední lavici v sauně na klíč dejte suchý ručník a lehněte si na něj.

Teplota ve finské sauně do bytu stoupá od zdola nahoru, vlhkost vzduchu se naopak snižuje. Proto se po dvou až třech minutách přesuňte ze spodní lavice luxusní sauny na prostřední, neboť vysoká vlhkost vzduchu příliš zatěžuje krevní oběh.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz