Festival Sziget v Maďarsku!

Festival Sziget v Maďarsku v srpnu ožije pod tóny Emira Kusturici a jeho The No Smoking Orchestra!

Jako i po mnohé jiné roky i tenhle se můžeme těšit na maďarský Festival Sziget. Každoročně přivítá největší světové hvězdy, i méně známé interprety všech hudebník žánrů.

Festival Sziget je jedním z největších hudebních festivalů v Evropě. Koná se každoročně od roku 1993 na ostrově Óbudai na Dunaji.

Festival bude tenhle rok od 5. do 12. srpna. Těchto sedm dní non-stop párty vás budou bavit například známé kapely jako Nero, The Cribs, nebo česká kapela Čankišou.Tenhle rok se můžeme těšit na legendární Nick Cave and the Bad Seeds a na jednu z nejpopulárnějších kytarových kapel posledního desetiletí Franz Ferdinad!

Tip redakce:  iShorts a její poslední program v letošním školním roce

9. srpna zaujme pozornost Emir Kusturica a jeho The No Smoking Orchestra. Spolu s kapelou již hráli na pražském festivalu Sen letní noci před dvěma lety, takže kdo je nestihl, si je může vychutnat na tomhle místě. Nijak zvlášt je není potřeba představovat. Emir Kusturica, známý absolvent pražské FAMU má vlastní kapelu ke svým filmům a své umění představí také na tomto festivalu.

 Oddechnout si můžete procházkou v tomto krásném historickém hlavním městě Maďarska s nádherným centrem, hradem, nebo i s tureckými lázněmi.

Všechny potřebné informace i v češtině včetně vstupenek si můžete zjistit na této adrese: .

Bavte se spolu se 380 000 lidmi z celého světa!

Zdroj:

Festival Sziget v Maďarsku v srpnu ožije pod tóny Emira Kusturici a jeho The No Smoking Orchestra!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz