Feromony pro muže jsou nezbytnou výbavou každého správného „kance“

Nejenom svůj sexuální život, ale také svůj sex-appeal je nutno čas od času zlepšovat. V případě, že nevíte, jak oslovit ženy či se pouze jen ostýcháte a potřebujete zvýšit sebevědomí, pomohou vám jistě feromony pro muže! Ty nenechají žádnou ženu ve vašem okolí „klidnou“ a vy ihned pocítíte ten náhlý zájem!

Konec „osamělým vlkům“

Zapomeňte na tento postoj, který každou ženu jistojistě odradí a občas i vystraší. Z vlka hřebcem díky jednomu stříknutí! – i tak by se daly feromony pro muže nazvat. Právě ono jedno kouzelné stříknutí zajistí, že v prostoru okolo vás se zastaví prakticky každá žena.

V čem se skrývá to kouzlo?

Feromony pro muže jsou speciálně vyvinuty a prošly mnoha testováním, která odhalila, že jsou několikanásobně účinnější než samotné pyžmo, které vyzařuje každý člověk. Jde o to, že oproti klasické voňavce jsou feromony vnímány Jacobsonovou trubicí, jež dokáže tuto „vzrušující informaci“ převést do mozku – a ten už se postará o to, aby vám dotyčná dala najevo, že jí opravdu „voníte“.

Je to jen chemie?

Vznik feromonů se datuje již do 50. let – a to do amerického Utahu, na lékařskou fakultu v Salt Lake City. A jak už se, tak občas stává – byl to objev zcela náhodný! Přišel na něj lékař, jenž se věnoval studiu vlastností látek z lidské kůže. Omylem nechal na svém stole otevřenou baňku s extraktem a následně pocítil zajímavou sebejistotu a uvolněnost. Aby si svůj objev potvrdil, nenápadně rozložil tyto lahvičky i do kanceláří svých kolegů.

Rozvášnění vědci

Co následovalo, si všichni dovedete představit. Celá univerzita začala mezi sebou koketovat a usmívat se. To bylo to nejlepší potvrzení, které si mohl profesor přát. Následovalo další, a hlavně podrobnější roční studium, po kterém se profesor se svým objevem pochlubil široké veřejnosti.

Pochlubte se také svou sebejistotou a zdravou sexualitou – feromony pro muže jsou to první, s čím musíte začít!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz