Esenciální oleje zpříjemní každou masáž i koupel

Esenciální oleje zpříjemní a také oživí doslova každou masáž i následnou koupel. Neumím si vůbec představit, že bych svojí oblíbenou masáž absolvovala bez masážních olejů, které uvolňují během masáže samotné nejen mé tělo, ale také mysl. Má masérka má několik horkých kandidátů na perfektní oleje, které pomáhají tělu se uvolnit od stresu a vyplavit ze sebe během masáže všechny škodlivosti. Doporučila mi také několik esenciálních olejů vhodných pro relaxační koupele, které jsou nedílnou součástí mého detox týdne, který si dopřávám více než ráda. 

Mořská sůl, díky které si připravíte dokonalou koupel

Mořská sůl,díky které si vytvoříte naprosto dokonalou koupel pochází z Mrtvého Moře. Ve srovnání s ostatními poměry soli z jiných moří a oceánů má tato sůl zhruba 32 až 34 % soli. V ostatních případech to bývá něco málo kolem 3 až 4 %. Díky tomu během podobné koupele v mořské soli vaše tělo vstřebá naprosto všechny minerální soli. Z vaší pokožky rovněž odstraní veškeré nečistoty a vaše tělo tak zažije dokonalou detoxikaci. Sama si již vůbec neumím představit svůj život bez podobné koupele, díky které se pokaždé cítím jako znovuzrozená. Nedávno si tuto koupel začal připravovat také můj manžel, který podobným věcem vůbec nevěří a nevyhledává je. V případě soli z Mrtvého Moře ovšem udělal výjimku, jelikož sám moc dobře ví, jak zdravá tato sůl ve skutečnosti je. 

Tip redakce:  Vánoční úklid po našem

Sůl do bazénu i do domácnosti

Sůl do bazénu, kterou velmi často můžete nalézt také pod označením bio sůl je jednou ze solí, která se dá kromě domácího využití používat také v kuchyni jako sůl jedlá. Kromě jiného splňuje naprosto veškeré nároky, které si žádá bazénová voda a je zdrojem kvality zejména pro bazény, které disponují solonizační jednotkou. Díky tomu, že se tato sůl čistí při 220 stupních Celsia, je zbavena naprosto všech nežádoucích příměsí, které se ve vodě rozpouštějí, a to společně se solí, kdy následně krystalují.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz