Energetický fond Rusňákovy DRFG a plány na rozvoj do budoucna

Po založení energetického fondu DRFG Davida Rusňáka je třeba uznat, že šlo bez diskuze o další skvělý tah. Na tento fond jsou skvělé recenze a zájem o fond opět stoupá vzhůru jako letadlo přímo raketovou rychlostí. Primárně je nyní třeba stabilizovat výrobu elektrické energie na maximálně možných parametrech. Probíhají nová jednání s dalšími odběrateli tepla a společnost DRFG se zaměřuje i na optimalizaci nákladové stránky. Především v oblasti nákupu paliva vidíme ještě velký potenciál úspor. Dalším cílem je pak rozvoj v energetické divizi.

DRFG a rozvoj energetického fondu

Společnost DRFG má bez diskuze velký tah na branku a přesně ví, do kterých oblastí investovat, aby se jí dařilo. Energetický fond není výjimkou. Na palubě pomyslného letadla v podobě této společnosti sedí samí odborníci, kteří umí tuto investiční společnost neustále rozvíjet. Dostatečně velké a kvalitní portfolio, které fond již nakoupil a do budoucna hodlá ještě odkoupit, má velký potenciál. První rok a půl provozu se vyznačuje nákupem pěti fotovoltaických elektráren. Výrobou elektřiny, kvalitou veškeré dokumentace i vlastnictvím daných pozemků jde o vysoce nadstandardní projekty. Energetický fond má stejně jako dosavadní fondy domicil v Lichtenštejnsku. Formou jde o fond kvalifikovaných investorů.

Tip redakce:  Chytré nezávislé srovnání půjček díky CoolPůjčky.cz

Zaměřeno na solární elektrárny

Po rozhodnutí Evropské komise, která se týká notifikace pro tyto zdroje, následném potvrzení schématu podpory jako standardní i v souladu s unijní legislativou je investice do solární energetiky konzervativní a stabilní. Je také velmi málo aspektů, které mohou výnosnost ovlivnit negativně. Nákladové složky jsou velmi nízké a blíží se nule. Výnos ovlivní míra slunečního svitu. Při valuaci aktiv bylo počítáno s podprůměrným osvitem, i když poslední léta ukazují opačný trend. Do budoucna se bude tento fond rozšiřovat o oblast výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů především v podobě větrných elektráren. Dále to budou regulované zdroje v oblasti teplárenství a infrastruktury slibující stabilní, predikovatelný výnos, dlouhou životnost a malou konkurenci v dané lokalitě.

Tip redakce:  Razítka, štočky, potisk látek a dřeva sdružuje praktická CNC výroba

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz