Elektronické bankovnictví v počítačích nebo mobilních zařízeních je rok od roku oblíbenějším nástrojem

Elektronické bankovnictví je moderním trendem, které každým rokem přitahuje nové a nové klienty. Není se čemu divit, kdo by kvůli každému problému chtěl navštěvovat banku? Banka nabízí technologie, pomocí kterých vyřešíte cokoliv a odkudkoliv. Nemusíte tedy chodit na pobočku pokaždé, když vám něco nefunguje tak, jak by mělo. Internetové bankovnictví je nyní na zcela jiné úrovni, než tomu bylo v době, kdy začínalo. Kromě funkcí se ale uživatelé dívají i na jednoduchost a vzhled. Pokud není nastavování a projíždění v aplikaci přehledné, jsou uživatelé ochotni změnit banku a strávit papírováním několik hodin navíc.

Internetové bankovnictví využívá 80 % obyvatel

Na statistiky se musíte dívat z různých pohledů. Samozřejmě nemůžete porovnávat skupiny starších lidí s dnešní mládeží. Zatímco mládež na mobilních telefonech vyrůstala, starší občané se chtějí podobným technologiím vyhnout. Určitě jste při cestě na nákup viděli mladistvé, kteří se věnovali raději mobilním zařízením než koukáním před sebe. Bohužel taková je doba a nic tomu nemůže zabránit. Metody a postupy se posouvají vpřed a kdo ví, co bude za pár let v oblibě. Vezmeme-li ale průměr, tak každá třetí nebo čtvrtá osoba z pěti používá internetové bankovnictví. 

Počítač je pořád oblíbenějším přístrojem

I přes to, že se populace mobilních telefonů zvedá, většina lidí dává stále přednost stolním počítačům nebo notebookům. S největší pravděpodobností je to zapříčiněno díky větší obrazovce a snadnějšímu nastavování svých služeb. Přece jenom se rychleji dostanete do nastavení pomocí klávesnice a myše než klikáním na dotykový displej. Internetové bankovnictví umožňuje lidem sledovat své finanční prostředky v jakoukoliv hodinu. Nezáleží na tom, jestli je zrovna půlnoc nebo dvě hodiny odpoledne. Pokud se nebude provádět údržba, máte své bankovnictví na dosah ruky. Stačí sednout za počítač nebo vzít mobilní telefon a rázem jste na svém účtu.

Zájem o pobočky klesá

Jistě se najdou problémy nebo vyřizování, které se neobejde bez návštěvy pobočky. Jestliže ale chcete provést platbu, podívat se na zůstatek nebo nastavovat základní funkce, vystačíte si s internetovým bankovnictvím. Například své limity si změníte na dvě kliknutí a v následujícím obchodě už můžete více utrácet. Změny se totiž projeví okamžitě.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz