Elektronická docházka: Praktický modul elektronické evidence docházky

Elektronická docházka nabízí jednoduchý přehled o počtu dětí. Využít můžete čipové karty, přístupové přívěsky nebo samolepky. Informační systém navíc nabízí řadu dalších výhod, které vám usnadní administrativu.

Aplikace pro školky

MáŠkolka je aplikace pro školky, se kterou můžete snadno sledovat docházku dětí. Elektronický systém je spolehlivý, hlídá porušení pravidel jako jsou počty dětí vs. počty pečovatelek a podobně. Elektronická docházka navíc umožňuje systému automatický výpočet školného a stravného podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu doručí rodičům rovnou do jejich profilu. Ušetříte si tak práci s fakturováním a rozesíláním jednotlivých e-mailů.

Tip redakce:  Představení služby ProfiPrekladatel.cz

Správa mateřské školy

Nejenže se MáŠkolka postará o evidenci docházky, ale může celkově zjednodušit administrativu. Informační systém je vyvíjen přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Přesně tak ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci. Systém je velmi snadno ovladatelný a nevyžaduje speciální školení. Správa mateřské školy se tak může stát mnohem jednodušší, bez starostí navíc a s úsporou vašeho času.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy je oblíbený také mezi rodiči, dává jim totiž přístup k informacím online – kdykoliv a odkudkoliv. Využít mohou elektronické nástěnky, včetně fotogalerií a informací o aktivitách dětí. Aplikace spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo, komunikace s rodiči je tak rychlá a efektivní. Navíc můžete zpětně kontrolovat, kdo s kým a co řešil. Aplikace umožňuje online omlouvání a plánování docházky dětí.

Tip redakce:  Kávové trendy 2015 podle NCA (National Coffee Association)

S pomocí aplikace můžete mít přehled o docházce dětí, ovšem usnadní vám i spoustu dalších úkonů. Instalace je přitom snadná, uvedení do plného provozu trvá v průměru pouhé tři dny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz