Electric Lady znovu překvapila

Tereza Rays – mladičká kytaristka a rockerka, která se v posledních několika letech vyhoupla na výsluní, už určitě upoutala pozornost každého hudebního fanouška. Poté, co v Rusku podepsala smlouvu s mezinárodní hudební agenturou Nemoros, to vypadalo, že se jí úspěchy jen hrnou. Německé turné bylo vystřídáno ruským, společně s vystoupením v Russian Music Box. Zahrála si dokonce i ve filmovém snímku Mládí není pro sraby, který by měl vyjít na jaře příštího roku. A její album Wicked v LA získalo cenu za nejlepší pop-rockové album. Co si pro své fanoušky přichystala tentokrát?

Zbrusu nová Trilogie

Uplynulé dva roky Electric Lady rozhodně nezahálela. Pracovala na novém projektu s názvem Trilogie, na kterém spolupracovala i s dalšími hudebními producenty jako je například Pepa Vojtek. Je vidět, že účast ve filmu se Tereze zalíbila, protože podle dostupných zpráv bude Trilogie sestávat ze tří na sebe navazujících téměř až filmových klipů nadupaných emotivní hudbou. Jedná se o velmi silný hudební prožitek vyvolávající mnohá témata k přemýšlení. Electric Lady totiž do těchto svých skladeb vetkala silné sdělení podpořené ještě tím, že se jedná o jakousi její osobní zpověď. Trilogie by měla vyjít na speciálním YouTube kanálu trilogie již koncem tohoto roku.

Další spolupráce?

To však není všechno! Electric Lady pomocí Trilogie uvádí svou novou tvář. Pyšní se novým stylingem i kytarou pořízenou speciálně na zakázku pro Trilogii. Její typické dlouhé copánky jí ale zůstaly. Zdá se, že nová éra Electric Lady s sebou přináší i nové diváky – na tiskové konferenci Trilogie se to jen hemžilo mladým publikem. Byli zde vedle typických posluchačů Electric Lady i influenceři a YouTubeři a z tohoto setkání se zrodila vzájemná spolupráce. Budete se tak moci těšit například na spolupráci Electric Lady a Adama Kujimiho známého také díky své poslední vydané písni Limity, nebo Jakuba Jíry, který v současné době jako producent a promotér zastupuje i další influencery na Tik Toku a YouTube. Další informace o kariéře Electric Lady můžete najít na její facebookové stránce.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz