Electric Lady to na pódiu znovu rozjela

Už je to dlouho od doby, co se pořádaly venkovní koncerty pod volnou oblohou. Koncert, kde by lidé nerušeně tancovali do rytmu ve velikých hloučcích, popíjeli pivo z kelímků, smáli se a probírali novinky, které se jim udály od posledního setkání. I když přehrávače hudby dokáží reprodukovat hudbu velmi kvalitně, tuto přidanou hodnotu reprodukovat nezvládnou. Proto je určitě pro fanoušky skvělá zpráva, že se živé koncerty pomalu začínají opět konat. Jedním takovým zahájila svou letní sezónu i Electric Lady. A musíme uznat, že to vzala opravdu stylově.

Na vlnách pohody v zapadajícím slunci

Po dlouhém zákazu pořádání koncertů se Electric Lady dostala k možnosti opět koncertovat, tentokrát dokonce pod volným nebem a na vodě. Skupina Golgota Island, která každoročně pořádá plavby v Chorvatsku s živou hudbou, totiž Terezu Rays pozvala, aby jim na palubě zahrála. A samozřejmě, že si tuto skvělou příležitost Electric Lady nenechala ujít. Kdy jindy se vám poštěstí zahájit letní koncertování takhle parádně? Na palubě lodi v zapadajícím slunci, na vlnách moře pod otevřenou oblohou. Bylo jen potřeba pořídit pořádný agregát, aby měla Electric Lady dostatek elektřiny na svou energickou hudbu a párty mohla začít!

Tip redakce:  Filmaři natáčeli v atraktivních Luhačovicích seriál o četnících

Spontánní videoklip

Nadšení z prvního koncertu po velmi dlouhé době se opravdu promítlo do celé akce. Konečně se hudebníci, zpěváci i fanoušci mohli při koncertování cítit svobodně, k čemuž nejspíš pomohla i otevřená hladina moře. Atmosféra byla tak hmatatelná, až se zrodil spontánní videoklip. Singl Summer on (Léto zapnuto) se trochu vymyká obvyklé tvorbě Electric Lady. Spíše než o tvrdší rockovou hudbu jde o pohodový taneční rytmus, který skvěle navozuje prázdninovou náladu. Díky tomuto klipu tak mají šanci si prožít parádní atmosféru koncertu na vlnách moře i ti fanoušci, kteří se na tuto plavbu nedostali.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz