Electric Lady se svým nejnovějším projektem opravdu zabodovala

Dosud nejúspěšnější dílo Electric Lady vyráží dech. V čem je Trilogy 2020 tak přelomová? Nejde jen o songy v rock-pop alternative žánru, Trilogie v sobě skrývá mnohem více. Tři hudební klipy totiž spojují skvělou hudbu s hlubokou myšlenkou a perfektním filmovým zpracováním.

Propracovaná do posledního detailu

Již na první pohled je poznat, že je Trilogie vypiplaná do posledního detailu. A není se co divit! Tereza Rays začala na hudbě pracovat již v roce 2018. Následovalo celých 17 měsíců příprav za spolupráce s 5 producenty a 6 hudebními studii. Jedním z producentů byl i světoznámý Nigel Lowis – hudební producent, který spolupracoval mimo jiné i s Celine Dione, Stevie Wonderem a podílel se na znělkách pro filmy o Jamesi Bondovi. Za zmínku stojí jistě také spolupráce s Pepou Vojtkem, členem kapely Kabát, který si v jednom z klipů zahrál. Téměř až filmová verze klipů zabrala 9 dnů jenom v rámci samotného natáčení a pak další hodiny a hodiny při zpracovávání. Za použití zeleného plátna i filmových triků tak vzniklo dílo, které je pastvou pro oči i potěchou pro uši.

Tip redakce:  Spolehlivé služby autojeřábů

Aktuální téma

Aby toho nebylo málo, je Trilogie prodchnuta vskutku aktuálními tématy, kterým společnost čelí. Tereza Rays při psaní hudby vycházela ze svých obav z budoucnosti, stejně jako ze svého nitra. V klipech se tak objevuje špatná ekologická situace a zničené životní prostředí, zkaženost politických vůdců a snad nejaktuálnější téma – nemoc celé společnosti. Je tedy vidět, že ačkoliv byla Trilogie napsaná již v roce 2018, témata, kterým se věnuje, jsou opravdu aktuální. Možná ještě aktuálnější, než si tehdy sama Tereza myslela. Jestli jste Trilogy 2020 ještě neslyšeli, neváhejte a dopřejte si tento skvělý hudební zážitek na speciálním YouTube kanálu Trilogie. V digitální podobě je Trilogie dostupná také na iTunes a Spotify, v blízké době se počítá i s jejím vydáním na Blueray.

Tip redakce:  Tohle vás bude zajímat - vychytávky u slunečních brýlí

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz